Мариупольская горадминистрация: заграждений не будет, только турникет и металлодетектор. Все по закону

В Мариупольской городской администрации пояснили, что такое - система контроля, которую они купили без конкурса, и заверяют, что закон не нарушали.

Напомним, без всякого конкурса исполком городского совета отдал заказ на установление системы управления доступа в городских административных зданиях мариупольской фирме. Сумма сделки - 162 тыс. грн.

"Виконавчий комітет міської ради не має намірів огороджувати адміністративну будівлю. Система контролю та управління доступом (СКУД) - це система, яка складається із металодетектору, турнікету, мережевого контролера, зчитувачів, електрозамків та програмного забезпечення та направлена на забезпечення контролю робочого часу співробітників виконавчого комітету Маріупольської міської ради за місцем роботи;  усунення можливих проявів корупції - надання послуг населенню здійснюється Центром надання адміністративних послуг; забезпечення безпеки співробітників, відвідувачів та делегацій;  забезпечення виконання вимог нормативних актів щодо зберігання та використання документів з обмеженим доступом" - говорится в комментарии, который получил сайт 0629.com.ua.

Проведение сделки без конкурса в городской администрации пояснили чрезвычайными обстоятельствами.

"Відповідно до п. 5 рішення Маріупольської міської ради за №7/16-1228 от 03.03.2017г. «Про використання при закупівлях електронної системи закупівель» допускається закупівля та укладання договору без застосування авторизованого електронного майданчику у виняткових випадках (аварії, фінансова та економічна доцільність) з письмового дозволу заступника міського голови за напрямком роботи на товари, роботи чи послуги, ціна яких не перевищує порогів, встановлених Законом України «Про публічні закупівлі», шляхом накладення особистого підпису з резолюцією «погоджено» на листі-клопотанні замовника", - говорится в комментарии. В горадминистрации отмечают, что несмотря на проведение сделки вне конкурса, они разместили информацию о ней в Проззоро.

Какой именно случай в сложившейся ситуации был "винятковим", в городской администрации не рассказали, но отметили:

"У зв’язку з вищевикладеним, дана закупівля проведена згідно чинного законодавства та не суперечить Закону України «Про публічні закупівлі» та рішенню Маріупольської міської ради за №7/16-1228 от 03.03.2017г. «Про використання при закупівлях електронної системи закупівель».

Виконавчий комітет міської ради і надалі є відкритим до спілкуванням з мешканцями та відвідувачами, доступ до заходів, які будуть проводитися, є й надалі безперешкодним. Робота виконкому й надалі будується на засадах відкритості, гласності та прозорості", - говорится в официальном ответе.

Читайте по теме: Мариупольские власти решили отгородиться забором

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии