• Головна
  • #тутНЕвартоДИХАТИ: Максим Бородин о количестве плавок, и почему нужна внеплановая проверка "Азовстали" ( ВИДЕО)
MRPLблоги
10:33, 31 серпня 2017 р.

#тутНЕвартоДИХАТИ: Максим Бородин о количестве плавок, и почему нужна внеплановая проверка "Азовстали" ( ВИДЕО)

MRPLблоги
#тутНЕвартоДИХАТИ: Максим Бородин о количестве плавок, и  почему нужна внеплановая проверка  "Азовстали" ( ВИДЕО)

В спецтеме "Говорит мариупольская блогосфера" депутат Мариупольского городского совета Максим Бородин акцентирует внимание на обострившейся  за последнюю неделю экологической обстановке на Левобережье Мариуполя. В подтверждение приводит запись с камер видеонаблюдения на  улице Ломизова. Депутат уверен, что материалов для внеплановой проверки Государственной экологической инспекции кислородно-конвертерного цеха МК "Азовсталь" на предмет соблюдения нормативов выбросов загрязняющих веществ более чем достаточно.

"Можна скільки завгодно витрачати кошти місцевого бюджету Маріуполя для "создания имиджа туристического города".

Можна робити дуже класні звіти для іноземних інвесторів, де показати під правильним кутом модернізації, котрі будуть "колись у майбутньому".

Можна ганяти по місту пересувну екологічну лабораторію та проводити виміри таким чином, що викидів майже нема.

Можна, як Павло Жебрівський, створити при ДонОДА комісію з перевірки виконання заводами-забруднювачами заходів зі зменшення викидів, яка не має жодних фактичних повноважень, та звітує, що усе гаразд та за планами.

Можна, як Сергій Натрус встановити 2 найсучасніших стаціонарних поста спостереження за викидами у Маріуполі, та при цьому не забезпечити їх витратними матеріалами та фактично заблокувати їх роботу (вже другий тиждень).

Можна розказувати з корпоративних "ЗМІ", як у Маріуполі все вже добре з екологією та як приклад ставити "брудну Одесу чи Херсон".

Це все можливо. Але це не відміняє факту, що насправді, кожного дня маріупольців, майже відкрито та цинічно, травлять викидами!

Травлять удень і уночі. Подивіться відео. Так, наш корпоративний мер Вадим Бойченко не бачить чомусь цих викидів і навіть "носик не затуляє, коли проїжджає біля коксохіму". Чому так відбувається, ми усі розуміємо - вже дорослі.

Чому нічого не бачить директор Департаменту екології Ваагн Мнацаканян, який нещодавно придбав на дружину б/у іномарку люкс класу замість "дев'яносто дев'ятки", та у ручному режимі керує виїздами пересувної лабораторії, теж зрозуміло.

Перетворивши всі процеси з контролю за екологією на сімулякр, корпоративна влада міста нас штовхає до нових протестів та дій.

Дії будуть. Ми мирні люди, тому це не про радикалізм.

АЛЕ.

Ми покажемо всій країні та нашим іноземним партнерам, яка РЕАЛЬНА ситуація з екологією в Маріуполі. Ми будемо ставити камери навколо кожного великого джерела забруднювання, документувати це та звертатися до інспекцій щодо позапланових перевірок.

Рано чи пізно зберемо кошти на персональні газоаналізатори та пиломіри, та зможемо показувати людям справжні цифри по викидах. Та найближчим часом ми будемо змушувати місцеву владу зробити роботу пересувної лабораторії ефективною.

Ми готові до нового бруду від "корпоративної команди" та їх посіпак. Як показала практика, для цих людей нема поняття моралі. Тому ми готові до всього.

Шановний Остап Семерак, я вважаю, що на відео достатньо матеріалів для приїзду Державної екологічної інспекції та позапланової перевірки (як мінімум) киснево-конверторного цеху МК "Азовсталь" на предмет дотримання нормативів викидів забруднюючих речовин!

І ще, хочу звернутись до директора МК "Азовсталь". Энвер Цкітішвілі, я розумію, що виробничі плани - це дуже важливо для отримання корпоративних бонусів керівництвом, але на такому вбитому обладнанні збільшувати кількість плавок з 30 до 45 на добу - це злочин проти маріупольців! І я дуже раджу не намагатись зробити крайніми простих робітників цеху, які не можуть нічого зробити з цим застарілим устаткуванням, але зобов'язані виконувати накази керівництва.

Ви розумна людина і, зробивши оцінку ситуації, повинні докласти найбільше зусиль для переведення існуючих газоочисток у належний стан (перевірка, чистка, поточний ремонт) та форсування повноцінної модернізації конверторів. Нам же не потрібне повторення ситуації з аглофабрікою, коли все було доведене до масштабних протестів? Повірте, останні тижні на Лівобережжі люди розлючені не на жарт... А попереду осінь та тумани.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...