00:32, 8 серпня 2017 р.

#тутНЕвартоДИХАТИ:

 #тутНЕвартоДИХАТИ:

Жители  Левобережья в последнее время жалуются на то, что им просто нечем дышать.  В подтверждение этому депутат Мариупольского городского совета Максим Бородин выложил видео, на котором видно, как в  процессе плавки  на ККЦ  "Азовстали" выбросы попадают даже на видеокамеру.   При этом Бородин уверят, что материала достаточно, чтобы в Мариуполе  могла пройти внеплановая проверка  Государственной экологической инспекции на предмет соблюдения нормативов выбросов загрязняющих веществ.

"Можна скільки завгодно витрачати кошти місцевого бюджету Маріуполя для "создания имиджа туристического города".

Можна робити дуже класні звіти для іноземних інвесторів, де показати під правильним кутом модернізації, котрі будуть "колись у майбутньому".

Можна ганяти по місту пересувну екологічну лабораторію та проводити виміри таким чином, що викидів майже нема.

Можна, як Павло Жебрівський створити при ДонОДА комісію з перевірки виконання заводами-забруднювачами заходів зі зменшення викидів, яка не має жодних фактичних повноважень, та звітує що усе гаразд та за планами.

Можна, як Сергей Натрус встановити 2 найсучасніших стаціонарних поста
спостереження за викидами у Маріуполі, та при цьому не забезпечити їх витратними матеріалами та фактично заблокувати їх роботу (вже другий тиждень).

Можна розказувати з корпоративних "ЗМІ" як у Маріуполі все вже добре з екологією та як приклад ставити "брудну Одесу чи Херсон".

Це все можливо. Але це не відміняє факту, що насправді, кожного дня маріупольців, майже відкрито та цинічно травлять викидами!

Травлять у день і у ночі. Подивіться відео. Так, наш корпоративний мер Вадим Бойченко не бачить чомусь цих викидів і навіть "носик не затулює, коли проїжджає біля коксохиму". Чому так коється, ми усі розуміємо - вже дорослі.
Чому нічого не бачить директор Департаменту екології  Ваагн Мнацаканян, нещодавно придбавший на дружину б/у іномарку люкс класу замість "дев'яносто дев'ятки", та у ручному режимі керуючий виїздами пересувної лабораторії, теж зрозуміло.

Перетворивши всі процеси з контролем за екологією на сімулякр, корпоративна влада міста нас штовхає до нових протестів та дій.

Дії будуть. Ми мирні люди, тому це не про радикалізм.

АЛЕ.

Ми покажемо всій країні та нашим іноземним партнерам, яка РЕАЛЬНА ситуація з екологією в Маріуполі. Ми будемо ставити камери навколо кожного великого джерела забруднювання, документувати це та звертатися до інспекцій щодо позапланових перевірок.
Рано чи пізно зберемо кошти на персональні газоаналізатори та пиломіри, та зможемо показувати людям справжні цифри по викидам.
Та найближчий час ми будемо змушувати місцеву владу зробити роботу пересувної лабораторії ефективною.

Ми готові до нового бруду від "корпоративної команди" та їх посіпак. Як показала практика, для цих людей нема поняття моралі. Тому ми готові до всього.

Шановний Остап Семерак я вважаю, що на відео достатньо матеріалів для приїзду Державної екологічної інспекції та позапланової перевірки (як мінімум) Киснево-конверторного цеху МК "Азовсталь" на предмет дотримання нормативів викидів забруднюючих речовин!

І ще, хочу звернутись до директора МК "Азовсталь". Энвер Цкитишвили я розумію, що виробничі плани, це дуже важливо для отримання корпоративних бонусів керівництвом, але на такому вбитому обладнанні збільшувати кількість плавок з 30 до 45 на добу - це злочин проти маріупольців! І я дуже раджу не намагатись зробити крайніми простих робітників цеху, які не можуть нічого зробити з цим застарілим устаткуванням, але зобов'язані виконувати накази керівництва.
Ви розумна людина і зробивши оцінку ситуації, повинні прикласти найбільш зусиль для переведення існуючих газоочисток у належний стан (перевірка, чистка, поточний ремонт) та форсування повноцінної модернізації конверторів. Нам же не потрібне повторення ситуації з аглофабрікою, коли все було доведене до маштабних протестів? Повірте, останні тижни на Левоберіжжи люди розлючені не на жарт... А попереду осінь та тумани".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...