«Карітас України» відкриває нову програму «Підтримка підприємців з числа внутрішньо переміщених осіб» в Донецькій області.

«Карітас України» відкриває нову програму «Підтримка підприємців з числа внутрішньо переміщених осіб» в Донецькій області.

Програма передбачає надання грантів на відкриття та відновлення своєї справи внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям. Сума грантів 15000, 20000, 25000 гривень. Територія, яку охоплює програма, включає: Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватький райони (території, підконтрольні Україні).

Заявки на отримання грантів по програмі приймаються з 20 липня по 20 серпня 2017 року включно. Надіслані пізніше заявки не розглядатимуться. З авторами відібраних заявок зв’яжуться координатори для проведення інтерв’ю.

До подання заявок запрошуються особи від 18 до 60 років, які ще не отримували допомогу від «Карітас України» та інших донорів. Участь у конкурсі можуть приймати внутрішньо переміщені особи або мешканці зазначених вище районів, що проживають і ведуть там діяльність. Обрана справа не має суперечити чинному законодавству України і не мати відношення до продажу алкоголю, сигарет і зброї (в тому числі іграшкової). Заявка може бути подана лише одна на сім’ю.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити форму заявки https://goo.gl/Z8oVuK і надіслати її на [email protected] . Реєстрація на учать у конкурсі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuBlk5n9CtI9bOTHssdAwngs4oAn5uoTP2G6I7Pk-iERqC8w/viewform

Контактна інформація: БФ «Карітас Маріуполь», вул. Лепорського, 13, тел. 0676223800, 095 2863800.

Сайт: mcaritas.org

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии