• Головна
  • 6 хитрощів, які полегшують прибирання
Реклама
16:02, 12 лютого 2017 р.

6 хитрощів, які полегшують прибирання

Реклама

Більше — не означає «краще», і іноді надлишок миючих засобів тільки заважає.

Вікна

У перший же сонячний день стає видно, що вікна пора мити і ви збираєтеся з духом і негайно їх миєте. В цьому і помилка. Якщо ви миєте вікна в сонячний день, вони висихають швидше, ніж ви змиєте бруд і покриваються помітними потьоками.

Не поспішайте відразу відмивати. Пройдіть по рамам зсередини і зовні пилососом. Коли ви перейдете до вологого прибирання, брудних патьоків може бути менше.

Наші бабусі заповідали нам відтирати скла до блиску газетами. Але їх час не було мікрофіброві ганчірок, а вони справляються з завданням в кілька разів краще.

Магазин хозтоваров Фаворит поможет облегчть уборку своим ассортиментом.

Посудомийка

Навіть якщо вам хочеться перемити всю гору посуду відразу, за одне завантаження, зупиніть себе. Чим більше посуду ви наб'єте в посудомийку, тим гірше вона промиється. Ні в якому разі не складається посуд штабелями, одну на одну. Посудомийка працює з допомогою струменя води, а не магії, і якщо ви перекрили шлях воді, посуд просто залишиться брудною.

Самі брудні тарілки ставте вниз і до центру. Якщо ви використовуєте миючі таблетки, кладіть їх в дозатор, а не кидайте в ємність для миття: так вони будуть витрачатися поступово а не розчиняться за перший же цикл. 

Душова фіранка

Вона покривається пліснявою і починає неприємно пахнути. Але її не обов'язково викидати, затиснувши ніс. Виперіть фіранку на 30-40 градусах в пральній машинці з хлорним відбілювачем і парою старих рушників.

Після чого повісьте сушитися на сушарку для білизни або на її ж штангу і відкрийте двері у ванну кімнату для кращої вентиляції.

Килими, оббивка

6хит1

Щораз ми намагаємось залити пляму очисником, але це призводить лише до того, що бруд розчиняється і всмоктується глибше в ворс. Налийте очищувач на чисту серветку і промакивать пляму, поки воно не зникне. Після цього промокніть серветкою з чистою водою, щоб видалити мильний розчин.

Кондиціонер для білизни і пральний порошок

Поширеною помилкою є засипати порошок або заливати кондиціонер «на око». Від цього вона не стає чистіше і свіжіше. У гіршому випадку, воно просто не встигне прополоскаться від миючого засобу. Завжди дотримуйтесь дозування вказане на упаковці. Інакше ви просто змиваєте ваші гроші в каналізацію.

Електроніка

Мобільні телефони, планшети і монітори комп'ютерів іноді просто підмиває протерти з милом. Ця ідея погана тим, що ви можете пошкодити електронний пристрій, а в кращому випадку залишити плями на екрані. Нічого краще і безпечніше мікрофібри для очищення електроніки поки не придумали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#6хитрощів #якіполегшуютьприбирання
live comments feed...