• Головна
  • Поліетиленові пакети – історія виникнення
Реклама
14:05, 18 грудня 2016 р.

Поліетиленові пакети – історія виникнення

Реклама

Перші пакети з поліетилену були зроблені в 1957 році. Їх використовували для упаковки хліба, овочів і фруктів. Поліетиленові пакети швидко отримали визнання і в європейських країнах. Вже до середини 70-их виробництво поліетиленових пакетів досягло 11 млн. штук. Перші пакети п/е були призначені тільки для фасування. Пакети з ручкою з'явилися тільки в 1982 році. Поява сучасних видів пакетів стало різким поштовхом до підвищення обсягів виробництва пакетів. А до 2002 року виробництво пакетів п/е досягло свого піку - 5 трлн шт. за рік. Велика кількість фірм пропонують послуги з виготовлення поліетиленових пакетів. Адже цей матеріал, дозволяє виготовляти пакети найрізноманітніших видів.

В магазне ФаворитТорг всегда есть возможно купить полиэтиленовые пакеты оптом, крупным и мелким: фасовочные, майка, с ручками. Покупая кульки оптом, экономия составляет от 10%.

Фасувальні пакети, які з'явилися ще в середині ХХ століття, до сьогоднішнього дня не втратили актуальності. Для виготовлення пакетів з поліетилену може застосовуватися матеріал низької або високої щільності, і навіть суміш різних видів поліетилену. Основним завданням поліетиленових фасувальних пакетів є захист продуктів від впливу вологи і забруднень.

Застосування пакетів

Поліетиленові пакети в наш час міцно ввійшли в побут. Ці пакети досить зручні у використанні, а сфер їх застосування існує величезна безліч. Вони ідеально підходять для транспортування та зберігання різних видів продуктів, як в побуті, так і на виробництві. Поліетиленові пакети стали незамінними при вивезенні сміття для подальшої його утилізації. Ну і, що важливо, в поліетиленових пакетах найзручніше приносити з супермаркету куплені продукти. Даними властивостями пакетів багато продавців навчилися користуватися вже давно, розміщуючи власну рекламу на пакетах. Власні логотипи і рекламу на пакетах друкують не тільки торгові компанії.

Обсяг виробництва поліетиленових пакетів на нашій планеті в наші дні вже досяг понад 60-ти мільйонів тонн за рік. Є статистика, яка говорить про те, що кожну хвилину в світі люди використовують один мільйон пакетів.

Также интернет-магазин Favorit-Torg предлагает к продаже огромный выбор хозяйственных товаров на все случаи жизни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліетиленовіпакети–історіявиникнення
live comments feed...