"Чому красиві дівчата закохуються в бандитів? Дніпропетровська красуня Таня не дуже замислюється над цим питаннням, але чомусь закохується і закохується..." (роман "Красуні і бандити") - 0629.com.ua

"Чому красиві дівчата закохуються в бандитів? Дніпропетровська красуня Таня не дуже замислюється над цим питаннням, але чомусь закохується і закохується..." (роман "Красуні і бандити")

Це анотація з нової книги "Красуні і бандити" дніпропетровського автора Дмитра Бондаренка, вже знайомого відвідувачам нашого порталу з попереднього роману письменника "Сімнадцятий поверх". Сьогодні пропонуємо Вам ознайомитись із його новим твором.

"Красуні і бандити"

Частина перша

1

- Тань, ну скажи, що йому відповісти? - вигляд у Алли був спантеличений.

- Знаєш, на твоєму місці я б просто послала його куди подалі… - Таня, ефектна мелірована блондинка виразно скривила свій гарненький носик. – Тільки придурок може присилати на мобілку такі фотки. Фу-у, яка мерзота!

Була десь третя година ночі. Цілодобовий супермаркет “Пузата кишеня”, один з найбільших у Дніпропетровську, давно уже затих без покупців. Величезне приміщення стояло безлюдним і лише у декількох місцях купки працівників виставляли товар на полиці.

Продавці-консультанти Таня і Алла працювали окремо від інших. Маленька неспішна Алла подавала, а висока енергійна Таня заставляла дальні стелажі.

- Ага, легко тобі казати, - розпачливо мовила Алла, - у тебе цих хлопців он скільки! Табунами за тобою ходять. А мені… ну… не такій красивій як ти, особливо перебирати не доводиться…

- Ну, знаєш, - знизала плечима Таня, - звісно роби, як хочеш. Але сама подумай, якщо хлопець шле ледве знайомій йому дівчині фото свого члена, та ще й у різних ракурсах, то про що це говорить?

- Про що говорить? – насторожилася Алла.

- Тю ти, дурна дівка! Про що говорить? Що цей твій кавалер просто придурок, придурок, і ще раз придурок! Не зрозуміла? Можна ще матюком його яким обізвати. Хочеш? Давай я скажу, щоби ти нарешті втямила.

- Та добре, добре. – перелякалася Алла. – Я вже все зрозуміла.

Вона замовкла і важко зітхнула. – Що ж, я йому есемеску відправлю і напишу, що не стану з ним зустрічатися.

- О! Оце молодець! – Таня схвально похлопала подружку по спині.

- Мгу… Молодець, то молодець… - промугикала Алла. – Але от би мені хоч одного з тих хлопців, що за тобою бігають…

- Ой, та буде тобі! – весело відмахнулася Таня, але свого задоволення не могла приховати. – Це ж все друзі! І ти ж знаєш, що я їх всіх тримаю на відстані. Так воно і краще, і безпечніше.

- Ага, згадала про безпеку… - буркнула Алла.

- А що таке?

- А ти що хіба не чула, про що всі тільки й говорять останнім часом?

- Про що ти? – Таня не розуміючи кліпнула на подружку.

- Ну про ці дзвінки. Уже кажуть декілька разів дзвонили нашому управляючому…

- Ну і що, і що?… - нетерпляче закивала головою Таня.

- А що - дзвонили й погрожували, що якщо він не заплатить сто тисяч баксів, то вони підірвуть наш магазин.

- Ха-ха-ха! Так ти про це?! –Таня щиро залилася сміхом. – І що серйозно віриш у цю дурницю?

- Нічого смішного не бачу… - Алла виглядала дуже занепокоєною. – Зараз придурків, як ти сама кажеш, кругом вистачає. Он у Харкові, чула, таке ж вже було. Кільком продавцям і покупцям ноги і руки повідривало! А ти смієшся все…

- Ой, ну добре, добре. – Таня була готова змінити тему. Але зачеплена за живе Алла все ніяк не вгамовувалася.

- Блін, мало того що вкалуєш тут і в день, і в ніч як проклята, так ще й душу май не на місці…

- Щоби мати душевний спокій – треба висипатися краще! Ну що пішли в туалет сходимо і - баїньки… Он, диви всі наші уже попадали без задніх ніг, - Таня кивнула головою в бік колег, що повлягалися неподалік.

Більшість роботи було зроблено і до ранку можна було трохи перепочити. Увесь товар, вивезений на ніч зі складу, був акуратно виставлений на полиці магазину і тепер спорожнілі дерев’яні піддони здавалися м’якішими за будь-яке ліжко.

- Йди сама. Я не хочу.

- Ну що ж піду одна…

Їхній супермаркет розміщувався у розкішному торговельному центрі, що знаходився у дуже престижному районі міста. А в туалеті для співробітників навіть розбитого дзеркала не було. Тож вмиваючись Таня вже вкотре зітхнула. Як би їй хотілося зараз собою помилуватися! Ну скажіть, у кого ще є така струнка спортивна фігура, пружна і біла як сніг шкіра, і особливо незрівнянні, великі сіро-голубі очі!

Вертаючись з туалету Таня, щоби скоротити собі шлях, пішла уздовж кас. Тепер їй уже дуже хотілося спати і вона поспішала. Але тільки-но дівчина повернула у відділ з крупами як тут же несподівано ледве не наскочила на Юру, з рибного відділу.

Якась мить і він притис її до стелажів з горохом.

2

- Юра, що ти робиш? Не треба… - вона не давала себе поцілувати, але й не виривалася. Почувалася дуже стомленою. – Ти ж знаєш, що ми з тобою друзі. Лише друзі…- Тані не хотілося сваритися з хлопцем.

- Так я і є… по-дружньому… - Юра хитро посміхався їй у вічі і продовжував своє.

- Ого! Нічого собі по-дружньому! – обурилася Таня, якій було дуже нелегко уникати його великих, пухких і вологих губ.

- І ти що не боїшся відеокамер? – вигукнула дівчина роздратовано. – Адже вони зараз все бачать і записують на плівку. Ти що хочеш мати купу проблем завтра, як все це побачить начальство?

- Хм, - хмикнув Юра, швидко і вправно розстібаючи її формену кофточку, - я тобі відкрию таємницю - сюди камери не дістають.

- Як не дістають? – Таня оторопіла. Так, вона звісно чула, що у їхньому суперкрутому магазині існує декілька таких місць, куди камери спостереження не досягають своїм всевидячим оком, але ж…

- А так, не дістають і все! – незмінна Юрина усмішка тепер її дуже лякала. А хлопець тим часом, уже майже оголив їй груди. – Ну, сама подумай, нащо їх встановлювати у відділі з крупами. Кому прийде в голову красти горох або гречку?

У Тані волосся стало дибки. Вона інстинктивно почала шукати очима ті кляті камери, і чомусь і вправду не побачивши поруч жодної, перелякалася ще дужче.

Ситуація зайшла надто далеко. Таня почала вириватися.

- Пусти мене! Чуєш, пусти, бо дам під пах.

Юра не реагував. І у відповідь на опір дівчини лише посилив свої домагання. Таня і не втямила як опинилася сідницями на полиці з горохом. Хлопець діяв рішуче й вправно і якоїсь миті, на свій величезний сором, вона відчула слабкість. “Чорт, а може і справді?… - стрімко пронеслося в її голові і дуже гаряче відгукнулося по всьому тілі, - адже й справді все на роботі, на роботі, немає часу коли і…”

Вона оповила руками шию Юри, ще точно не знаючи для чого - чи на знак згоди, чи для того аби несподівано вдарити його як слід.

Але тут сталося щось незрозуміле.

3

Таня мовби втратила під собою опору. Якась мить і вони з Юрою полетіли на підлогу, а з гори на них посипалися кілограмові пакунки з горохом.

- Чорт! – вилаявся хлопець, на мить лишившись своєї майже цілодобової усмішки, - полиця зламалася!

- Придурок! - Таня лише на мить уявила, як зараз же сюди на шум набіжить купа народу і вона вся запалала від стиду. О Господи, треба тікати звідси поки її ніхто не побачив. Який сором! Чорт, клятий ліфчик, ніяк не хоче одягатися! Та ще й застібка заплуталася!

Таня добігла до того місця, де на піддонах розвалилися її колеги. Всі, у тому числі і подружка Алла, стомлено спали і здавалося нікому не було жодного діла до того, що трапилося в іншій кінці зали. І лише одні очі, світло-чайного кольору сумно спостерігали за нею. Хлопець з усіх сил удавав, що він спить, але якось так незграбно і невдало, що дівчина одразу зрозуміла. Він, Валік, все бачив!

Всю подальшу ніч Таня не могла заснути. Попри страшенну втому вона постійно крутилася і вертілася на своєму піддоні.

“Але яка мені в принципі різниця, що він там подумає? Ну, хто він мені - цей Валік?”

Таня старалася не згадувати того, що трапилося, але це їй не дуже вдавалось.

“Чорт, ну чому все вийшло так по-ідіотському!”

Таня ледве знала цього хлопця, бо Валік прийшов працювати до них зовсім нещодавно. Зовнішньо він мало відрізнявся від більшості Таніних колег по магазину – в принципі непоганих, але дуже вже простих хлопців з передмістя та навколишніх сіл і містечок. Не був він і балакучим, але уже коли говорив, то Таня мимоволі ловила кожне його слово.

“І де тільки той Юра взявся на мою голову! Тут в які то віки довелося стикнутися з такою цікавою людиною. Ну що він тепер про мене подумає?!”

З подібним настроєм було важко сподіватися на сон, і тому Таня вирішила трохи пройтись. Вона підвелася і знову почвалала до туалету.

Йдучи довгим коридором підсобки, у одному місці дівчина мимоволі сповільнила ходу. З напіввідкритих дверей рибного відділу лунав чийсь знайомий голос. Юра тихо, але дуже знервовано комусь говорив:

- Це все Танька-сучка! Через неї все зірвалося! Не спалося їй, ще й поперлася через крупи! Добре, що хоч вчасно зміг її затримати.

Що було далі читайте на сторінці автора - http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/krasunifirstchapters.htm

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Сейчас
Только что на пр. Мира произошло ДТП в результате которого погиб 60-летний мужчина. Об этом 0629 стало известно из собственных источников. Автомобиль «Форд» врезался в столб, от полученных травм водитель погиб на месте аварии.  В настоящее время на месте работают сотрудники полиции. Информация будет дополняться.
Общество
Совсем не политика, несмотря на выборы, приковала внимание мариупольцев. Самыми популярными стали сообщения об аварии на железной дороге и дорожные происшествия. Мариупольцы держат марку. На мосту, в районе станции Сартана, опрокинулся вагон хопер-дозатор, и была угроза обвала состава на железнодорожные пути. Из-за аварии киевский поезд не смог отправиться по расписанию. Мариупольчанка, которая сбила мужчину на пешеходном переходе и скрылась с места ДТП на...
Новости компаний
Стало известно, что в Мариуполе на Восточном по адресу ул.Киевская, 62 открылся магазин гранитных памятников от производителя. В этом салоне любой мариуполец может заказать памятники по социальным ценам. В салоне-магазине "Гранит" представлены изделия напрямую от производителя, что позволяет минимизировать конечную цену для покупателей. Здесь можно заказать гранитные памятники любой сложности из высококачественного гранита, в т.ч. эксклюзивные проекты. Кро...
Общество
Окружные комиссии Мариуполя передали в ЦИК окончательные результаты голосования на втором туре выборов Президента Украины. В настоящее время обработаны 100% протоколов по двум округам в Мариуполе. Согласно данным ЦИК, в 57 округе (Кальмиусский и Левобережный районы) Владимир Зеленский набрал 90,76% голосов избирателей, Петр Порошенко всего 7,09%. В 58 округе (Центральный и Приморский районы) Зеленский получил 89,7% голосов, Порошенко - 8,09%. Таким образом...
Общество
Первые результаты выборов уже опубликованы на сайте ЦИК.  Согласно этим данным в 57 избирательном округе (Кальмиусский и Левобережный районы) лидирует Владимир Зеленский с результатом 89,87%, у Порошенко всего 7,79% (обработано 18,8% протоколов). В 58 округе (Центральный и Приморский районы) Зеленский набрал 89,43%, Порошенко — 8,29% голосов избирателей (обработано 21, 42%). В целом по Украине обработано 5,17% протоколов. Зеленский лидирует с результатом 7...
Общество
По состоянию на 20.00 Мариуполе проголосовало 59.6% избирателей. Такие данные опубликованы на сайте ЦВК. На 57 округе (Кальмиусский и Левобережный районы) проголосовало 58,7% избирателей (58,51% в первом туре), в 58 округе (Центральный и Приморский районы) 60,5% (в первом туре было 60,12%). Это достаточно большая явка, ведь на выборах Президента Украины в 2014 году явка избирателей в Мариуполе составила около 15%. Отметим, что данные являются предварительн...
Общество
Президент Украины Петр Порошенко сразу после оглашения результатов экзит-пола выступил перед журналистами. «Я ухожу с кресла Президента, но не ухожу из политики», - заявил Петр Порошенко. Отметим, что по результатам экзит-пола Порошенко проиграл Владимиру Зеленскому с результатом 25.2%. «Наша команда будет защищать безвиз, электронное декларирование, - отметил Порошенко. — Наша команда будет защищать украинскую армию и не даст снизить ее значимость. Будет...
Политика
Владимир Зеленский с предварительным результатом  73,2% побеждает во втором туре президентских выборов. Таковы данные Национального экзит-пола по состоянию на 18.00 Петр Порошенко  набирает процентов 25,3% Национальный экзит-пол во время президентских выборов 2019 проводится Фондом «Демократические инициативы» имени Илька Кучерива, Киевским международным институтом социологии и Украинским центром экономических и политических исследований имени Александра Р...
Общество
Сегодня на участке под номером 142421(округ 58) произошла внештатная ситуация. Об этом 0629 сообщил секретарь комиссии Елена Иванова. В 17.20 на участок пришел избиратель. Он с паспортом подошёл к столику за  бюллетенем, но его фамилии в списках не было.  «Он пытался выдрать бюллетень из рук, но мы крепко его держали и не отдавали. Он разозлился и начал направляться к выходу, но в итоге вернулся и бросил в урну конверт», - сообщила Иванова. По факту  члены...
Новости по теме
Startup Гогольfest: 0629 собрал самую полную программу фестиваля, - ПРОГРАММА
На мариупольском Гогольфесте состоится мировая премьера - Blue Foundation презентует новый альбом, - ВИДЕО
Матч с Динамо, старинная музыка и открытие экстрим-парка. Что ждет мариупольцев на выходных
Топ-5 постановок "Startup Гогольfest", которые обязательно нужно посмотреть, - Международная программа
В Мариупольском краеведческом музее покажут экспонаты советской пропаганды
Необычный «опыт» и интересные «форматы». Мариупольцев зовут в культурную "Гимназию"
В центре Мариуполя появятся металлические деревья
Мариупольцы в драмтеатре сели в вагон провокационного "Метро",- ФОТО
Мариупольцев ждут спортивные выходные
Он фотографировал космонавтов и металлургов. Старейший фотограф Мариуполя открывает свою первую в жизни выставку