• Головна
  • Министр экологии: Метинвест должен выполнить мероприятия по экологической модернизации своих предприятий
09:00, 20 грудня 2016 р.

Министр экологии: Метинвест должен выполнить мероприятия по экологической модернизации своих предприятий

Министр экологии Остап Семерак заявил, что предприятия Группы Метинвест должны прислушаться к мнению громады и выполнить все запланированные мероприятия по экологической модернизации двух мариупольских заводов.

Об этом министр написал на своей странице в Фейсбук.

"В останні роки практика показувала, що громадські слухання перетворилися в швидше формальність, аніж реальну дискусію між громадою та бізнесом. Ці правила потрібно змінити. І я сподіваюсь, що ті числені звернення, які надходять до Мінприроди, будуть завтра не просто озвучені, а й враховані підприємствами "Метінвесту", - написал Семирак.

Багато обіцянок залишаються обіцянками. Підприємства з року в рік, впродовж десятиліть, отримують нові дозволи на викиди, не виконуючи взятих на себе зобов’язань. Це мусить бути зупинено

Министр настаивает: предприятия должны выполнять те мероприятия по экологической модернизации и сокращению выбросов, которые оговорены в разрешениях. И выполнение этих обязательств - необходимое условие для получение новых разрешений на выбросы. 

"Досі так не було. Багато обіцянок залишаються обіцянками. Підприємства з року в рік, впродовж десятиліть, отримують нові дозволи на викиди, не виконуючи взятих на себе зобов’язань. Це мусить бути зупинено.

Мешканці таких міст, як Маріуполь, повинні отримувати зрозуміли дати та строки запланованих модернізацій, а підприємства-забруднювачі повинні сплачувати величезні штрафи за невиконання умов дозволів", - подчеркнул Остап Семерак.

Механизм для этого Минприроды обещает запустить, переформатировав Госэкоинспекцию, существенно подняв штрафы и наконец приняв законы о стратегической экологической оценке.

"Мінприроди готове бути партнерами з бізнесом. Лише відповідальним бізнесом", - написал Семерак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Семерак
live comments feed...