Азовцы хотят защищать Мариуполь, а их выводят в Запорожскую область

Азовцы хотят вернуться служить в Мариуполь, а их выводят в Запорожскую область.
 Об этом 0629 рассказали в пресс-службе Азова.

"Азов действительно выводят из Мариуполя. По приказу командования Национальной гвардии Украины, частью которой является отдельный отряд специального назначения Азов, 10 дней назад часть подразделения была выведена в Запорожскую область для выполнения совершенно несвойственных задач для спецподразделения", – сказано в сообщении.
 
В Азове заявляют, что их бойцов поставили дежурить на недействующих блокпостах и наблюдательных пунктах вне зоны АТО.
"За наказом керівництва Національної гвардії України частина ОЗСП АЗОВ, що базувалася в м. Маріуполь була відкинута в саму глибинку Запорізької області та розкидана по блокпостах, які не є стратегічно важливими. Вивезена техніка та особовий склад. В той час, як російський противник веде себе надагресивно і готовий в будь-який момент піти атакою на мирне місто, воно лишилося незахищеним.
 Замість добровольців, що готові покласти життя заради захисту мирних жителів, які доводили свою професійність на безлічі бойових завдань, керівництво Нацгвардії поставило вояків з тієї ж Запорізької області, що бойового досвіду взагалі не мають і весь час своєї служби простояли на блокпостах далеко від війни.
Більше половини перекинутого в сектор «М» підрозділу – строковики, хоча за наказом Президента вони не можуть перебувати в зоні АТО (це дозволено лише контрактникам і мобілізованим), тож слід взагалі замислитися про законність таких дій. Азовці показали на справі – і при звільненні Маріуполя від бойовиків, і нещодавно на навчаннях, які інспектував сам голова Нацгвардії, що вони є професіоналами, яка гарна підготовка в азовських танкістів і артилеристів.
Тепер же у випадку агресії АЗОВ не зможе допомогти місту, яке так довго захищали бійці. Ми не можемо добитися від штабу АТО відповіді, чому боєздатна армія в період загострення ситуації на фронті виведена з зони АТО, чому бійці АЗОВу тоді, як їх побратими гинуть на передовій, мають сидіти в полях в палатках там, де немає війни. Від цього у наших бійців падає військовий дух, адже не для того, щоб сидіти в тилу вони йшли добровольцями, не для цього тренувалися. АЗОВу обіцяли повернення на передову, а замість цього відкинули ще далі,"- пишут добровольцы.
 
Приказ о выходе спецроты из зоны АТО поступил незадолго до празднования Дня Независимости "когда прифронтовой город нуждался в усилении".
 
"Возможно, это делается для того, чтобы бойцы Азов не мешали власти и пророссийски настроенному командованию НГУ сдавать позиции и целые города", – говорится в сообщении.
0629 26 августа обратился в пресс-центр штаба АТО за комментарием по поводу заявления Азова. Но пока ответа нет.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии