• Головна
  • Брати-близнюки Капранови у Марiуполi (укр)
12:11, 1 квітня 2008 р.

Брати-близнюки Капранови у Марiуполi (укр)

Брати-близнюки Капранови у Марiуполi (укр), фото-1

Брати-близнюки Віталій і Дмитро Капранови - особистості помітні в українському культурному просторі. Якщо ви ніколи не читали книжок їхнього авторства або книжок видавництва "Зелений пес", яке вони очолюють, то певно мали можливість бачити їх у різного роду телепрограмах, куди братів люблять запрошувати через їхню харизматичність та дотепність.

Популярність в літературному середовищі брати завоювали книжками "Кобзар 2000", "Приворотне зілля", "Розмір має значення" і "Закон братів Капранових", остання з яких є збіркою їхньої публіцистики за останні роки. Останній роман братів "Розмір має значення" вони самі називають "філософсько-хуліганським романом" і йдеться в ній про майбутнє.

Майбутнє, де Україна - передова розвинута держава, Польща перемістилася до іншої планети, а євреї від'їжджають на нову Святу Землю - Марс. Але не все спокійно в Рідній неньці. Якась підлюка втілює у життя підступний план, який має підірвати саму культурну основу українців, знищити вікову мораль і розтрощити генофонд нації. І під удар попадає найдорожче, найцінніше. А саме - цнота молодих українських дівчат, яка зникає немов і не було за таємничих обставин. І тоді на захист держави стає Українська Служба Безпеки (УСБ) в обличчі агента Мамая! В пошуках невинності українок він пройде через низку відчайдушних пригод, і навіть буде збирати кедрові шишки в сибірський тюрмі, але звичайно ж все закінчиться не просто добре, а дуже добре.

З літературним хуліганством та дослідженням жінки крізь призму відьомства маріупольці мають змогу ознайомитись 4 квітня о 13.30 в Культурно-просвітницькому центрі Приазовського державного технічного університету. Брати Капранови завітають в наше місто із літературним перфомансом, що має назву "Потоплення відьом з Братами Капрановими". На глядачів чекає:

1. Коротке представлення
2. Оповідь про книжки: "Кобзар 2000" (зачитування вголос
уривку), "Приворотне зілля" (зачитування вголос уривку),
"Розмір має значення" і "Закон Братів Капранових"
3. Після презентації "Кобзаря 2000" - інсценування
потоплення відьом підручними засобами (літературно-містичне
дійство), коротка лекція про принципову відмінність між
українською та європейською відьмами.
4. Коротка оповідь про інші книжки видавництва (якщо в цьому
є потреба)
5. Відповіді на питання (зазвичай запитують довго і багато,
тому це буде доволі значна частина вечора).

Отже, запрошуємо всіх небайдужих до українського літературного життя та тих, хто має "свої рахунки" з відьмами.

Ірина Капуста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...