• Головна
  • Командир оперативно-технической группировки обратился к женщинам Мариуполя
11:09, 10 березня 2016 р.

Командир оперативно-технической группировки обратился к женщинам Мариуполя

Командир оперативно-технической группировки "Мариуполь" Игорь Федоров обратился к женщинам Мариуполя и всего  Донецкого региона. Напомнил, что они - главная сила в сохранении семейных и государственных ценностей. Поздравил с прошедшим праздником и пожелал быть любимыми и счастливыми, никогда не видеть разрушений, не оплакивать своих близких. 

Шановні матері, бабусі, дружини, сестри й дочки!

Вже другий рік поспіль ллється кров, гинуть Ваші сини, чоловіки й брати.

Знищується стабільність і добробут, робиться спроба збройним шляхом розірвати нашу країну на так звані “народні республіки”.

Втрачаються такі великі цінності держави, як єдність нації, територіальна цілісність, непорушність кордонів, а в цілому – незалежність.

Знівельовані такі величні поняття, як “Донбас – центр промислової могутності України” та “Робітничий клас – головна рушійна сила держави”.

Штучні маніпулювання так званими “проблемами” мови, протиріч Сходу і Заходу України, підігрівання невдоволення вирішенням соціальних проблем, активно підхоплені й роздуті нашим східним сусідом, і штовхнули нас у братовбивчу війну.

Безперечно, у нашій молодій державі, як і в кожній сім’ї, є проблеми, які необхідно вирішувати. Але проблеми не повинні руйнувати сімейних і державних цiнностей.

Президенти, прем’єри приходять і йдуть… А сім’я і Батьківщина залишаються.

І Ви, жінки, – головна сила в збереженні цих цінностей.

Закликаю Вас, Вашу Українську жіночу гідність, Ваше любляче серце матері, дружини, сестри, Вашу безмежну і всеохоплюючу любов, Вашу ласку, турботу і ніжність спрямувати на скоріше припинення братовбивчої війни.

Адже саме Жінка ототожнює початок життя на землі, стає основою миру і сімейного добробуту.

Сердечно вітаю Вас з найсвітлішим і найніжнішим святом весни – Міжнародним жіночим днем, яке ми відзначали декілька днів тому! Бажаю Вам бути коханими дружинами, люблячими і дбайливими матерями, щасливими в онуках бабусями.

Бажаю Вам не оплакувати рідних і близьких, не опікуватися покаліченими війною, не бачити зруйнованих та знищених осель, не знати горя і страждань.

Бажаю Вам бути символом єдності нашої Батьківщини – вільної, незалежної, цілісної України!

Слава і щастя Вам, берегині України!

З щирою повагою Командир оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь” генерал-майор І.В.ФЕДОРОВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...