• Головна
  • В Гранитном вблизи Мариуполя погиб военнослужащий
13:31, 26 лютого 2016 р.

В Гранитном вблизи Мариуполя погиб военнослужащий

За минувшие сутки в зоне проведения антитеррористической операции в результате боевых действий погиб один украинский военнослужащий.

Об этом сообщил в ходе брифинга спикер Администрации Президента по вопросам АТО полковник Андрей Лысенко. 

"За минувшие сутки в результате активных боевых действий погиб один украинский военнослужащий, это произошло в поселке Гранитное", - сообщил Лысенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Гранитное
ТОП новини
1394 день повномасштабної війни. Росія вдарила по Черкасах, Сумах, Одещині. В Ростові горить нафтовий танкер. Рада ЄС розгляне питання репараційної позики
ММК ім.Ілліча: окупанти скоротили на 84% кількість працюючих, - ВІДЕО
Від байдужості до Майдану. Як відреагували маріупольці на призначення Вадима Бойченка головою військової адміністрації
Маріупольці в окупації з нового року можуть втратити українські пенсії: що потрібно зробити, щоб цього не сталося, - ІНФОГРАФІКА