Командир сектора "Мариуполь" призвал афганцев встать на защиту Украины (ФОТО)

В пойме реки Кальчик у памятного знака воинам–интернационалистам состоялся митинг, посвященный 27-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан. 

 Сообщил сайт мариупольского горсовета.

Открыл митинг председатель Приазовской ассоциации ветеранов Афганистана Александр Власов, который напомнил, что по традиции в этот день мариупольцы вспоминают земляков, погибших в афганской войне.

Первый заместитель городского головы Александр Голтвенко, обращаясь к собравшимся, отметил, что до сих пор в памяти людей живы воспоминания об этой памятной дате: «Сейчас, наша страна переживает очень непростой период в своей истории. Очень важно, чтобы опыт прежних лет помог нам сейчас избежать ошибок и вернуть людям уверенность в завтрашнем дне».

Секретарь городского совета Степан Махсма, проведя параллель между событиями тех лет и ситуацией, которая сложилась сейчас в Мариуполе, выразил надежду на скорейшее восстановление мира.

Председатель ревизионной комиссии Приазовской ассоциации ветеранов Афганистана Юрий Наквасин зачитал фамилии  мариупольцев, погибших при исполнении интернационального долга в Афганистане, после чего прозвучал трехкратный залп почетного караула, а участники митинга почтили память минутой молчания.

Командир сектора Командир сектора Командир сектора Командир сектора Командир сектора Командир сектора Командир сектора

Командир сектора “Мариуполь” генерал-майор И. Федоров поздравил воинов- интернационалистов с годовщиной вывода войск из Афганистана и призвал их защищать Украину.

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Від командування та всього особового складу сектору “Маріуполь” щиро вітаю Вас з нагоди 27-ої річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
До участі в афганській війні були залучені 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – зникли безвісти, 3560 – стали інвалідами.

У цей день ми схиляємо голови в пам’ять про всіх, хто віддав свої життя в локальних війнах заради забезпечення миру, вшановуємо тих, хто з честю виконував інтернаціональний обов’язок у вогняному “горнилі” бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

І сьогодні, у цей важкий для нашої країни час, у складі військових частин та підрозділів сектору “Маріуполь” мужньо та самовіддано виконують службові й бойові завдання по захисту територіальної цілісності та незалежності України ветерани війни в Афганістані, інших військових конфліктів.
Ми не хотіли воювати, це не наша війна. Українці – це народ, на Прапорі якого – мирне синє небо та колосисті безкрайні хліба. На ньому немає кольору крові.
Але ворог прийшов на нашу землю, прийшов, щоб розтоптати наші ідеали, єдність нашого народу, незалежність і територіальну цілісність. Він сіє розбрат не лише серед українців, але й в усій слов’янській спільноті, поєднаній ідеями споконвічного братерства.
І ми будемо воювати, щоб захистити свою країну, свої сім’ї, свої цінності.
Заради майбутнього наших дітей та онуків.
І я переконливо закликаю Вас, ветеранів, піднятися і стати в ряди захисників України!

Мариуполь афганцы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии