• Головна
  • Управління СБ України в Донецькій області вшанувало пам’ять жертв голодоморів
17:48, 23 листопада 2007 р.

Управління СБ України в Донецькій області вшанувало пам’ять жертв голодоморів

23 листопада 2007 року в Управлінні СБ України в Донецькій області відбулися заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Під час виступу начальник Управління СБ України в Донецькій області Іванов О.В. зазначив, що завдяки ініціативам Президента України вшанування пам’яті жертв голодоморів останнім часом набуло високого морального звучання своїми указами та розпорядженнями, особистою участю у численних заходах В.Ющенко домігся активізації зусиль державних інституцій і громадських організацій щодо відновлення правди про найстрашнішу трагедію в нашій історії та визнання Верховною Радою України і світовим співтовариством Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

На виконання указів і доручень Глави держави Служба безпеки України розсекретила та оприлюднила всі наявні архівні документи про Голодомор. Створено виставку “Розсекречена пам’ять”, яку було продемонстровано в Києві, Донецьку та інших обласних центрах нашої країни. Спільно з Міжнародним благодійним фондом “Україна 3000” підготовлено і опубліковано науково-документальну книгу “Розсекречена пам’ять. Голодомор 1932-1933 років в Україні в документах ГПУ-НКВС”.

За словами Начальника Управління, правдиве висвітлення трагічних сторінок історії українського народу і надалі залишатиметься одним із пріоритетів діяльності органів держбезпеки. “Співробітники СБУ, пам’ятаючи про найсумніші події минулого, віддаючи належну шану безвинним жертвам тоталітаризму, з честю виконуватимуть свій громадянський і професійний обов’язок, докладатимуть усіх зусиль для утвердження та зміцнення засад законності, правопорядку, відстоювання національних інтересів і розбудови України як демократичної європейської держави, що прагне миру та порозуміння з усіма народами” – підкреслив Іванов О.В.

Прес-група Управління СБ України в Донецькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...