• Головна
  • СБУ начала расследование деятельности пособников «Новороссии ТВ»
10:13, 24 листопада 2015 р.

СБУ начала расследование деятельности пособников «Новороссии ТВ»

В Киеве СБУ начала расследование деятельности граждан Украины, которые продвигали в эфир телеканал террористов "Новороссия ТВ".

Об этом сообщила спикер СБУ Елена Гитлянская.

По ее информации, граждане "підозрюються у наданні технічного сприяння в трансляції на території України терористичного каналу "Новороссия ТВ".

Люди, подозреваемые в совершении данных преступлений, явуляются жителями Киева и Житомирской области, которые неоднократно бывали на оккупированной территории Донецкой области.

"У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, відбуваються обшуки у приміщеннях, які використовувались зловмисниками. Встановлено, що вони надавали консультації та практичну допомогу представникам телеканалу "Новороссия ТВ". Зокрема сприяли налаштуванню прямого ефіру, трансляції новин та відеоматеріалів, допомогли організувати взаємодію між підрозділами каналу, проводили навчання осіб, які займались монтажем матеріалів та особисто програмували необхідне для цього обладнання і програмне забезпечення. Крім того, вони зареєстрували та налаштували трансляцію каналу "Новороссия ТВ" на популярних відеохостингах", - сообщила Гитлянская.

Напомним, ранее СБУ задержала людей, причастных к изданию и распространению газеты "Новороссия".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сбу
live comments feed...