Комунальна власність: що та де маріупольці можуть орендувати за невелику суму

Велика кількість маріупольців орендує різні приміщення по місту для свого бізнесу, громадських чи благодійних організацій та інших потреб. Переважно орендодавцями є приватні особи і доводиться віддавати чималі гроші за оренду офісу. Проте жителі Маріуполя можуть взяти в користування приміщення у міста, та ще й безоплатно або за невелику суму.

На жаль, не всі містяни знають про це, тож даний матеріал покликаний допомогти маріупольцям наочно побачити де саме та якого розміру приміщення вони можуть взяти в оренду у Департаменту по роботі з активами Маріупольської міської ради.

Мапа вільних приміщень комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування жителям Маріуполя:

  • Рухаючи карту, можна обрати район, у якому вам потрібне приміщення.
  • Натискаючи на кружечки, карта буде наближати вас до потрібного місця та показувати вулиці, на яких стоять будинки, де ви можете взяти в користування офіс.
  • Якщо в одній будівлі є кілька приміщень для оренди, то адреса при кліку на мітку буде однакова, проте площа офісу буде різна.

Для того, щоб взяти в оренду приміщення — вам необхідно звернутися в Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, який знаходиться за адресою бул. Шевченко, 301 Б, або ж зателефонувати за номерами телефону: (0629) 58-75-75, (0629) 58-75-77.

У майбутньому, даний проєкт буде розвиватися та доповнюватися. Наприклад, планується слідкувати за рішеннями міської ради, кому саме передаються приміщення, які є на балансі міста. Таким чином, можна прослідкувати корупційну складову, якщо вона матиме місце. Також карта буде оновлюватися: нові приміщення додаватимуться, а надані в користування — помічатимуться хрестиками.

Дані для карти взяті з Порталу відкритих даних Маріуполя та є новими — від 17 березня 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 0629.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?