10:41, 18 серпня 2015 р.

Комп’ютерні розваги


Інформаційний прогрес не обійшов стороною дітей, на сьогоднішній день більшість малюків і школярів не можуть уявити своє життя без комп'ютера. Деякі батьки навпаки радіють з того, що комп'ютер так захоплює їх чадо, оскільки у них самих відпадає потреба думати, чим розважити дитину і з'являється вільний час, який можна витратити на домашні справи. Проте так чи корисні комп'ютери для дітей або все-таки шкоди від них більше, ніж користі? З цього питання ведуться дискусії, кожна сторона приводить на свою користь вагомі аргументи.

Розберемося, у чому полягає користь комп'ютера для дітей.

Незважаючи на те, що більшість мам і тат користуються старими відомими методами для розвитку дитини (кубики з літерами, настільні навчальні ігри, книги, картки з картинками, вирізані з картону цифри), тим не менш знаходиться  чимало прихильників більш сучасних способів навчання малюка – з допомогою комп'ютерних ігор розвиваючого напрямку.

Розвиваючі ігри на комп’ютері дійсно мають ряд переваг: їх легко можна знайти в інтернеті або купити на дисках для їх зберігання не потрібно багато вільного місця, а їх різноманітність дозволяє задовольнити потреби будь-якого батька. Існують комп'ютерні ігри, що тренують пам'ять та увагу дитини, вчать її логічного і образного мислення, сприяють формуванню творчих навичок.

Дійсно, навчальні ігри допомагають малюкові знайомитися з навколишнім світом, пізнавати нове, отримувати знання у цікавій ігровій формі та весело проводити час. Дитячі психологи стверджують, що особливі категорії ігор працюють над поліпшенням таких навичок, як розвиток, відчуття стилю – в цьому допомагають спеціальні ігри для дівчаток, в яких їм пропонується підбирати вбрання, зачіски і косметику для ляльок. А ігри, в яких дитині пропонується складати власні мелодії або малювати за допомогою комп'ютерної миші, допомагають дитині знайти своє покликання у якому-небудь виді творчості.

Комп'ютер зараз повсюдно використовується і під час шкільних занять, тому наявність його будинку допомагає дитині отримувати нові знання, шукати інформацію для виконання домашніх завдань, а також бути в курсі світових подій, завдяки інтернету. До того ж гра на комп'ютері допомагає дитині відволіктися, зняти стрес і навіть перебороти біль, адже всім відомо, що варто тільки захопитися чимось цікавим, як ми тут же забуваємо, що у нас щось болить.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...