• Головна
  • Клімкін проведе переговори щодо ескалації
21:52, 12 серпня 2015 р.

Клімкін проведе переговори щодо ескалації


Президент України доручив Павлу Клімкіну реалізувати оперативні консультації на міжнародному рівні з міністрами МЗС держав-учасниць  Нормандської четвірки. Головною темою було визначено розвиток подій на Донбасі. Про це голова держави та міністр написали у своїх твітерах. П. Клімкін заявив, що висуне пропозицію головам відомств Німеччини, РФ, Франції, щодо здійснення термінових переговорів.

Подробиці про це можна буде дізнатися на ресурсі Майдан революція гідності стаття на якому буде опублікована відразу після отримання журналістами нової інформації.

До того ж, за дорученням президента Клімкін має обсудити механізми подальшої співпраці з ОБСЄ. Це дозволить поліпшити ефективність роботи спостерігачів. Таке рішення пов’язано з ескалацією конфлікту на території Донбасу.  Адже 10 серпня  була здійснена атака на ротний опорний пункт, де була розміщена 72-а бригада. Зіткнення відбулося у районі двох населених пунктів Новоласпи  та Старогнатівка. Українські війська вчинили опір та перейшли у контрнаступ. Це дозволило їм просунутися вперед на декілька кілометрів та закріпитися у висотах. Після цього відбулось ще одне зіткнення.

Ця ситуація, на думку МЗС та Петра Порошенка, потребує обговорення також із членами НАТО та ЄС. Адже вона несе загрозу плану, щодо мирного врегулювання конфлікту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...