• Головна
  • Нерухомість закордоном доступна для кожного
16:45, 5 серпня 2015 р.

Нерухомість закордоном доступна для кожного


Насолоджуватись краєвидами Середземного моря з вікна власного будинку собі можуть дозволити не тільки багатії – з компанією Grekodom, нерухомість закордоном стала більш ніж реальною та доступною. Вартість придбання та утримання будинку чи квартири в Греції вигідніше та дешевше, навіть в порівнянні з Україною. Процес купівлі та оформлення також досить простий, не потребує великої кількості документів та довідок і не відніме у вас багато часу.

Купівля нерухомості в Греції – це вигідне та безпрограшне вкладення грошей. Придбання квартири та апартаментів різного типу може стати для вас та вашої сім’ї стабільним джерелом доходу. Греція – це країна чотирьох туристичних сезонів, тому квартиру можна здавати в оренду навіть взимку. Ріелтори прогнозують ріст цін на квартири, тому купуючи нерухомість зараз ви можете бути впевненим, що з легкістю відіб’єте свої інвестиції вже протягом 5-8 років.

Греція – ідеальний варіант для тих, хто прагне придбати нерухомість закордоном. Це одна з небагатьох країн в Європі, де немає щомісячної квартплати, а всі розходи на утримання фактично зводяться до комунальних послуг (сплачуються суто за лічильниками), та щорічного податку на нерухомість, який складає в середньому всього 4-5 € за м2.

Та давайте на хвилинку відволічемось від економічних переваг. Греція – це неймовірно красива країна, в яку неможливо не закохатись. Прекрасна екологія, три чистих моря, гори, здорова гастрономія та багатий культурно-історичний добуток – все це не залишить байдужим нікого.

Нерухомість в Греції представлена великим вибором – від звичайних квартир до цілих островів. Ви можете придбати невеличке затишне приміщення в Салоніках, та відкрити свою кав’ярню, чи магазинчик, або придбати земельну ділянку на заповідних Халкідіках і побудувати будинок вашої мрії, який на довгі покоління стане родинним гніздечком для вашої сім’ї. Якщо дозволяють можливості, то ви вправі абсолютно законно придбати острів в Середземному морі, і побудувати на ньому готельний комплекс та парк розваг, який одного разу може стати популярним місцем для відпочинку. Влада Греції підтримує всі ініціативи та інвестиції, які сприяють розвитку туристичної сфери країни.

Ставши власником нерухомості в Греції ви можете розраховувати на шенгенську мультивізу для вас, та членів вашої родини. Також ваші друзі зможуть в найкоротший час отримувати візи, маючи на руках просто запрошення від вас в письмовому вигляді, та копію вашого документа на право власності. А при бажанні, можна оформити посвідку на постійне проживання, не залежно від того, яку нерухомість ви придбали – достатньо лише підтвердити, що загальний дохід вашої сім’ї більше 2 тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...