09:54, 23 травня 2015 р.

Освітлення в домі

Для того щоб у вашому домі ну або кімнаті було комфортно і затишно мало правильно повісити люстру на стелю, необхідно з розумом розташувати точкові світильники, бра на стінах, світильників на підлозі, настільних ламп www.nasvitlo.com. Кажучи іншими словами, з розумом створити багаторівневе освітлення. Багаторівневе підсвічування - це цілий ряд грамотно і точно розташованих світильників різних видів. Також за допомогою багаторівневого підсвічування ви зможете розмежувати не тільки весь будинок, а й окремі кімнати на різні зони.

Отже, якщо ми маємо справу з багаторівневим освітлення, то всі світильники можна розділити на: стельові їх мета - це створення загального освітлення; точкові вони потрібні для того, щоб підсвічувати певні зони в кімнаті; настінні, підлогові і настільні світильники і бра вони висвітлюють невеликі за площею ділянки (стіл, тумба, комод ...) і створюють комфорт.

Також слід виділити і те як поширюється світловий пучок. Таким чином, освітлення ділиться на кілька типів: пряме - це, коли світловий промінь направлений в одну сторону, не розсіюючись; розсіяне - при такому світлорозподілом відбувається рівномірно, не концентруючись на певній точці; відбите це такий тип освітлення, коли світло падає не прямо на об'єкт, а шляхом відображення, наприклад, від стіни, шафи, статі ...

Якщо говорити про стельовому освітленні, то краще вибрати розсіяний або відбитий типи. Таким чином, ви уникнете непотрібних тіней і відблисків в кімнаті.

Але справжнє, професійне освітлення створюється шляхом комбінування різноманітних світлових приладів, які володіють різним світлорозподілом.

Давайте тепер пройдемося по основних кімнатах в будинку і подивимося, як правильно створити освітлення в тому чи іншому приміщенні.

Отже, на першому місці стоїть спальня. Для спальні найкраще вибирати не дуже яскраве освітлення, сюди підійде спокійне і розсіяне освітлення, яке не буде напружувати ваш зір. У спальні за основу можна взяти стельову люстру з кількома плафонами і лампами малої потужності. Побічне ж освітлення можна створити за допомогою настінних бра.

У вітальні повинне бути комбіноване освітлення, т. е. загальне і локальне. Загальне освітлення створює стельова люстра, але на відміну від спальні лампи повинні бути більшої потужності. А що стосується окремих елементів кімнати (журнальний столик, диван, квіти ...), то їх підсвічують навісні або підлогові бра, а також вбудовані світильники. Світло цього додаткового освітлення повино бути менш яскравим, ніж стельової люстри.

Особливу увагу варто приділити висвітленню в дитячій. Перед тим як встановлювати освітлення потрібно ретельно все продумати. На стелю рекомендується вішати люстру з розсіяним світлом у якої повинен бути тільки один закритий плафон. Також за допомогою підлогової лампи варто обмежити зону ігри, а настільна лампа позначить зону навчання. При виборі світильників в дитячу зверніть увагу на дизайн і матеріал.

Завершений вигляд вам допоможе надати підсвічування картин, полиць, гардин ... Але пам'ятайте, що все має бути в міру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
live comments feed...