• Головна
  • Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб
11:24, 25 серпня 2014 р.
Реклама

Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб


Гарантована якість товару, чіткість виконання норм та всіх правил виробництва, правильна організація роботи та злагодженість у всьому, навіть у деталях – саме ці характерні риси вигідно відрізняють "Інсталпласт-ХВ" на фоні всіх інших виробників пластикових труб. Компанія, яка займається виробництвом пластикових труб для водопостачання, газопостачання та водовідведення. Колись, у далеких дев’яностих, група ініціативних людей вирішила розпочати власну, зовсім нелегку справу. Ентузіазм, а також процес отримання виробів шляхом екструдування матеріалу за допомогою екструдера, зробили свою справу. І ось на вітчизняному ринку з’явився продукт, новинка, за своєю якістю рівна закордонним аналогам, але значно доступніша та дешевша, одразу ж була оцінена споживачами.

Зараз українська компанія, широко відома як в Україні, так і за її межами, займається виробництвом труб із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами.

З роками "Інсталпласт-ХВ", компанія, що розпочала свою історію як невеличке приватне підприємство, у наші дні є великим і потужним виробником, добре знаним та шанованим на українському ринку. Продукція компанії, окрім труб різного діаметру та різних матеріалів, займається виробництвом фасонних частин для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж. Найкращі характеристики, добрі відгуки споживачів та висока популярність, завдяки якості виробництва товарів вигідно вирізняють українську компанію "Інсталпласт-ХВ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...