19:00, 30 липня 2014 р.

Курс долара оновив рекорд

Відкрившись вранці підвищенням ціни американської валюти до 12,25 грн., протягом дня міжбанк тримався в основному між 12,10/12,20. Більше свіжих новин шукайте на сайті Rivnist.in.ua.

«Якщо з ранку ще спостерігався якийсь ажіотаж, то ближче до обіду банки почали фіксуватися на рівні 12,2 грн/$», — розповів директор банкнотного банкінгу банку «Фінансова ініціатива» Андрій Львів.

На думку експертів, курс долара може піти вниз вже в четвер, але тільки за умови прийняття парламентом урядових податкових і бюджетних ініціатив.

Як запевнив заступник голови правління «Райффайзен Банку Аваль» Віктор Горбачов, основною причиною зростання курсу зараз є тільки політичні події, нестійкість і нерозуміння того, як далі будуть розвиватися події. «Для коливань немає жодних економічних причин», — запевнив банкір.

Імовірність успішного голосування в четвер, вважають експрерти, досить висока. На думку Андрія Львова, той факт, що Арсеній Яценюк повернувся до роботи, означає, що якісь домовленості таки були досягнуті.

Як зазначив у розмові старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь, питання стоїть не стільки у відставці прем’єр-міністра, скільки в тому, як буде вирішено питання із зміною бюджету, тому що формально саме це питання стало причиною його відставки. «Питання не в тому, який у нас буде прем’єр, а в тому, хто зможе провести ці або аналогічні законопроекти, що б отримати «потрібний» дефіцит», — зауважив експерт.

Головний фінансовий аналітик РА «Експерт-Рейтинг» Віталій Шапран, в свою чергу, відзначає, що зараз, мабуть, йдуть кулуарні обговорення та узгодження подаються до розгляду податкових і бюджетних законопроектів, так як з веб-сайту ВР вони зникли, і будуть представлені по-новому. «Тобто, йде діалог між Кабміном і парламентом», — уточнив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...