• Головна
  • «Новоазовська вода» -жива вода для марiупольцiв!
Реклама
20:20, 19 липня 2014 р.

«Новоазовська вода» -жива вода для марiупольцiв!

Реклама

"Новоазовський завод мінеральної води" є виробником природної води та безалкогольних напоїв вже понад 20 років. Компанія випускає чисту природну воду під торговою маркою "Новоазовська". Продукція компанії розливається в ПЕТ-пляшки об'ємом: 0,5 л, 1,5 л, 5 л, 10л і 19-літрові полікарбонатні ємності для доставки питної води населенню, а також розміщує ємності від 100 л до 1500 л для продажу або споживання питної води на розлив в магазинах і підприємствах. На сьогодні компанія використовує сучасне обладнення та випускає якісну продукцію, яка відповідає всім рекомендаваним вимогам ДСТУ. 

Природна вода "Новоазовська" народжується в районі заповідної зони Хомутовского степу, у екологічно чистому оазисі на великих глибинах, захищених від руйнівних впливів людини. "Новоазовська" мінеральна вода захована серед геологічних пластів, що відносяться до Юрського періоду, на глибині 350 метрів. "Новоазовська" наділена унікальними властивостями, що дозволили їй здобути заслужену славу.

lisstovka(1)


З 1991 року основним напрямком "Новоазовського заводу мінеральних вод" є виробництво гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвої лікувально-столової води "Новоазовська". Джерелом Новоазовської води служить артезіанська свердловина глибиною 350 метрів, яка знаходиться на території заводу мінеральних вод. Гідрокарбонатна хлоридно-натрієва лікувально-столова вода являє собою своєрідне поєднання двох видів вод, завдяки цьому вона в рівній мірі може бути рекомендована при захворюванні шлунка , як з підвищеною , так і зі зниженою секрецією. Таким чином вода "Новоазовська" надає нормалізуючу дію, при будь-якому порушенні функції ШКТ, її застосовують також при різних порушеннях обміну речовин (ожирінні, подагрі, цукровому діабеті). Мінеральна вода розливається на самому місці видобутку, сприяючи збереженню всіх цілющих властивостей. Ви можете насолодитися її чистим і багатим смаком, подарованим самою природою. У нашої компанії є амбітна мета - стати лідируючим постачальником води на ринку України. Для досягнення даної мети в 2013 році був проведений ребрендинг. Компанія розширила асортимент продукції: "Новоазовська Лагідна" - має м'який смак і низьку мінералізацію, "Новоазовська Бейбі" - з найнизькою мінералізацією для дітей, "Новоазовська Лимон" - зі смаком лимона і " Новоазовська Спорт" - в компактній та зручній пляшці зі спортивним ковпачком. Дизайн розроблений в мінімалістичному сучасному стилі , а пляшка отримала витончену, чарівну форму, що стало виділяти нас на полицях серед основних конкурентів. "Новоазовський завод мінеральної води" йде шляхом розвитку регіональної присутності і розширення асортименту.

З 2006 року розпочат продаж не газованої питної води в харчових ємностях об'ємом від 100 до 1500 літрів. Досить велика кількість людей віддає перевагу саме питній воді на розлив, тому що ціна за один літр води є найнижчою на ринку , покупець купує тільки якісну природну воду без вартості упаковки та витрат на її виготовлення. При цьому вода має збалансований мінеральний склад, оптимальний для кожної людини, підходить для щоденного вживання без обмежень. Наша компанія має всі дозвільні документи і сертифікати якості, які дозволяють нам поставляти воду в навчальні установи, дитячі сади, готелі, кафе, ресторани тощо. Доставка води до пунктів продажу здійснюється в харчових цистернах спеціально обладнаним транспортом, який відповідає всім санітарним нормам. Наша компанія надає фірмове торгове обладнання та його подальше технічне обслуговування абсолютно безкоштовно.

Безымянный

Безымянный

 Доставка води «Новоазовська»


В сучасному світі доставка питної води додому та в офіси - це не розкіш , а проста необхідність. Водопровідна вода навряд чи придатна до вживання. Безпосередньо удар здоров'ю від забрудненої води, в першу чергу, несуть шлунок , нирки і печінка. З часом, погіршується еластичність артерій , вен і капілярів . Щоб запобігти цьому , потрібно пити природну чисту воду! Наша компанія вже більше 10 років займається доставкою природної води у високоякісних полікарбонатних 19 л. бутлях, які зберегають природні властивості води і забезпечують її тривале і безпечне зберігання . Служба доставки щодня без вихідних приймає замовлення і доставляє воду в найкоротші терміни.  Нашим клієнтам ми пропонуємо два види води: "Новоазовська Лагідна" з низькою мінералізацією, м'яким смаком для щоденного вживання та приготування їжі, "Новоазовська лікувально - столова " природна гідрокарбонатно-хлоридно- натрієва лікувально-столова вода з приємним смаком і цілющими властивостями. Також ми здійснюємо доставку в офіси і додому всієї продукції торгової марки «Новоазовська». Пропонуємо Вашій увазі супутні товари: насос-помпи для 19 л бутлів , ПЕТ-тара 5л і 10л., кулери.

«Новоазовська вода» -жива вода для марiупольцiв!, фото-2

Будучи експертом у своїй справі, ми знаємо: важливо не тільки виробляти продукт високої якості, а й бути впевненим, що ця якість не загубиться на шляху до клієнта. "Новоазовський завод мінеральної води" забезпечує весь цикл підготовки, виробництва та доставки продукту, а також подальшого обслуговування обладнання, що гарантує безпеку та високу якість у кожній краплині води "Новоазовська".

«Новоазовська вода» -жива вода для марiупольцiв!, фото-3

azovvoda.0629.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоазовський завод мінеральної води #питьевая вода #новоазовская вода #минеральная вода #завод минеральной воды #природна вода #питна вода
live comments feed...