• Головна
  • В Мариуполе блокируют пограничную воинскую часть по ул. Гагарина
21:58, 16 березня 2014 р.
Сейчас

В Мариуполе блокируют пограничную воинскую часть по ул. Гагарина


Сейчас  у пограничной воинской части по адресу ул. Гагарина  стоят машины и около 50 человек. Там же находится  несколько милицейских машин. По информации из части, первый состав не поднят по тревоге, воинский состав не планирует выдвигаться.

"Все, кто может, подъезжайте к части, чтобы поддержать и сменить наших ребят, для дальнейшего дежурства. Напоминаем, что на днях в часть было завезено дополнительное вооружение и боеприпасы. И планируется выведение части, предположительно в Днепропетровск",-написано в соцсетях в группе Антимайдан.

Пресc-служба Донецького пограничного отряда сделала сегодня заявление:

Iнформація яка з’явилася в деяких Інтернет виданнях стосовно відправки військовослужбовців Донецького прикордонного загону до міста Дніпропетровськ з метою переформування  та залучення представників Правого сектору до охорони державного кордону не відповідає дійсності. Адже охорона державного кордону відноситься виключно до компетенції Держприкордонслужби України.

Зазначимо, що в  умовах різкого загострення напруги на державному кордоні України усі прикордонні підрозділи виконують  завдання з охорони кордону України  в посиленому варіанті з максимальним використанням всіх наявних сил та засобів. Державною прикордонною службою проводиться ряд безпрецедентних заходів щодо охорони кордону та забезпечення режиму у прикордонних регіонах.

Державна прикордонна служба України переконливо просить журналістів користуватися виключно перевіреною інформацію та не дезінформувати населення.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...