• Головна
  • У Донецьку з'явилися листівки проти цензури та інформаційної ізоляції, - ФОТО
10:37, 30 червня

У Донецьку з'явилися листівки проти цензури та інформаційної ізоляції, - ФОТО

В окупованому Донецьку активісти руху «Отпор» провели інформаційну акцію, під час якої поширили листівки із закликом протистояти цензурі та обмеженню доступу до інформації.

Про це повідомили у Telegram-каналі руху.

За словами активістів, окупаційна влада дедалі активніше посилює контроль над інформаційним простором, обмежуючи доступ жителів до альтернативних джерел інформації та запроваджуючи нові заборони.

«Донецьк заслуговує на майбутнє без цензури та тотального контролю», — йдеться у повідомленні.

Також у русі заявили, що зафіксували співробітників прокремлівських волонтерських організацій, які працюють у бізнес-центрі «Пушкінський». За словами авторів повідомлення, попри велику кількість камер відеоспостереження та посилені заходи безпеки навколо будівлі, діяльність організацій, які підтримують окупаційну владу, не залишається непоміченою.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донецьк #окупація
ТОП новини
В Генштабі розкрили наслідки атаки . ЗСУ масовано вдарили по Росії, є прильоти
1629 день повномасштабної війни. Україна бореться за ракети для ППО. У РФ горить НПЗ у Татарстані. Маріуполь та Макіївка - під обстрілами
Після нічних вибухів частина Маріуполя знову без світла й води: комунальні мережі працюють в аварійному режимі
У Макіївці майже повністю вигорів ТЦ «Галактика», що працював у будівлі колишнього «Епіцентру», - ВІДЕО