• Головна
  • Біля траси Донецьк—Маріуполь знищили дві пускові установки С-300, - ВІДЕО
14:29, Сьогодні
Надійне джерело

Біля траси Донецьк—Маріуполь знищили дві пускові установки С-300, - ВІДЕО

Українські військові знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які російська армія розгорнула поблизу Волновахи неподалік траси Донецьк—Маріуполь.

Як повідомляється, цілі виявили та уразили оператори безпілотників батальйону Black Sky бригади «Спартан». Для удару були використані дрони типу Hornet.

Відео бойової роботи було оприлюднене 26 червня на каналі бригади. 

«Вартість знищеної ворожої техніки ~ 50 доларів США. Утім, найголовніше – окупанти втратили можливість наносити удари по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог з використанням С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей)», - наголосили військові.

Читайте також: 

На трасі Донецьк – Маріуполь горить військовий транспорт окупантів: «Спартан» показав роботу дронів, - ВІДЕО

«Сухопутний коридор смерті»: окупанти втрачають техніку на підступах до Маріуполя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Волноваха #С-300 #ППО РФ #Black Sky #Спартан