• Головна
  • Окупанти показали, як виглядає зсередини "склеп" над могилами в драмтеатрі, - ВІДЕО
12:59, Сьогодні

Окупанти показали, як виглядає зсередини "склеп" над могилами в драмтеатрі, - ВІДЕО

Більше 3 років будували окупанти драматичний театр в окупованому Маріуполі замість зруйнованого ними 16 березня 2022 року.

Будівництво офіційно завершилося у грудні 2025-го, проте і після урочистого відкриття внутрішні роботи ще тривали.

І лише нещодавно в театрі, у фундменті якого поховані невинні жертви російського теракту, розпочали ставити вистави.

Сьогодні театр на могилах виглядає так: по-багатому, помпезно, але замість мармуру там - пофарбований бетон.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#Маріуполь #театр