
12:59, Сьогодні
Окупанти показали, як виглядає зсередини "склеп" над могилами в драмтеатрі, - ВІДЕО
Більше 3 років будували окупанти драматичний театр в окупованому Маріуполі замість зруйнованого ними 16 березня 2022 року.
Будівництво офіційно завершилося у грудні 2025-го, проте і після урочистого відкриття внутрішні роботи ще тривали.
І лише нещодавно в театрі, у фундменті якого поховані невинні жертви російського теракту, розпочали ставити вистави.
Сьогодні театр на могилах виглядає так: по-багатому, помпезно, але замість мармуру там - пофарбований бетон.
ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629
НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629
ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой
ДИВІТЬСЯ нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
ТОП новини