
У центрах «ЯМаріуполь» допомагають подавати позови до суду про відшкодування моральної шкоди від злочинів РФ
У центрах підтримки ЯМаріуполь відтепер можна підготувати та подати позов до суду про відшкодування моральної шкоди, завданої злочинами Російської Федерації.
Про це повідомила Маріупольська міська рада.
Як зазначають у проєкті, фахівці центрів «ЯМаріуполь» тепер не лише допомагають подати заяви до Міжнародного реєстру збитків та зафіксувати інформацію про пошкоджене або знищене майно, а й супроводжують підготовку повного пакета документів для подання позовної заяви до національного суду.
Очікується, що рішення національних судів у перспективі можуть стати підставою для стягнення відповідних сум з РФ у межах міжнародних компенсаційних механізмів, зокрема за рахунок заморожених активів держави-агресора.
Прийом юристів у центрах «ЯМаріуполь» здійснюється за попереднім записом — за телефонами центрів у вашому місті. Перелік локацій доступний на сайті: mhelp.org.ua/locations.
Читайте також:
Маріупольський ЦНАП починає приймати заяви на програму «Скринінг здоров’я 40+»
Понад 10,5 тисяч маріупольців подали заявки на доступне житло за соціальною орендою, - міськрада