• Головна
  • У Львові працює четвертий медичний хаб мережі «ЯМаріуполь. Здоров’я»
17:17, 19 січня
Надійне джерело

У Львові працює четвертий медичний хаб мережі «ЯМаріуполь. Здоров’я»

У Львові працює четвертий медичний хаб мережі ЯМаріуполь. Здоров’я, який надає послуги у форматі амбулаторії сімейної медицини.

Про це повідомив начальник Маріупольської міської військової адміністрації Вадим Бойченко.

За час роботи у львівському медхабі уклали понад 2 тисячі декларацій із пацієнтами та провели більше ніж 4 тисячі лабораторних обстежень. У закладі можна пройти первинний медичний огляд і функціональну діагностику, отримати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, а також рецепти за програмою «Доступні ліки».

Цього року команда зосередиться на подальшому розвитку медхабу. Зокрема, планується розширення штату лікарів, відкриття комунальної аптеки та стоматологічного кабінету.

За словами Вадима Бойченка, за час роботи заклад став важливим осередком медичної підтримки не лише для переселенців із Донеччини, Харківщини та Луганщини, а й для громади Львова. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #медичний_хаб. ЯМаріуполь
ТОП новини
1470 день повномасштабної війни. В Середземному морі палає російський танкер. Мерц заявив Трампу: без Європи мирної угоди з РФ не буде
Штучний дефіцит квитків і продаж місць за 500 євро. У Києві судитимуть організаторів схеми поборів у потягах, - ФОТО
Для переселенців з Донеччини створили WhatsApp-групу підтримки Пенсійного фонду
Два роки без даху та з пліснявою у квартирах. У Маріуполі мешканці будинку скаржаться на «відбудову» окупантів, - ФОТО, ВІДЕО
Продовження теми