• Головна
  • Після атаки БПЛА Маріуполь залишився без світла і тепла
12:24, 13 січня
Надійне джерело

Після атаки БПЛА Маріуполь залишився без світла і тепла

У ніч проти понеділка, 12 січня, в окупованому Маріуполі пролунала серія вибухів — місцеві ресурси пов’язують їх з атакою БПЛА на енергетичну інфраструктуру. За їхніми даними, ударів зазнали підстанція «Азовська» 220 кВ та підстанція поблизу селища Мирне.

Про це повідомляє Маріупольська МВА.

За даними МВА, пошкодження призвели до масштабного знеструмлення: у більшості районів міста зникло світло, а частина котелень також залишилася без живлення. Через це маріупольці прокинулися в холодних будинках.

Окупаційна адміністрація зранку заявила про «поступове відновлення» електропостачання. Водночас підконтрольні їй ресурси повідомляють про перебої зі світлом не лише в Маріуполі, а й по всій території Приазов’я.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #БПЛА
Останні новини
ТОП новини
Ніч вибухів у Маріуполі: щонайменше два влучання у підстанцію, місто знову без світла та води, - ВІДЕО
1624 день повномасштабної війни. РФ вдарила «Іскандерами» по Київщині і столиці. 15 людей загинули. В Росії палають енергопідстанції та черговий WB
Петровський район Донецька відрізали від міста: транспорт майже не ходить, люди змушені йти пішки, - ВІДЕО
Від тих, хто зберігає історію Донеччини: на снаряді залишили послання окупантам, - ФОТО