• Головна
  • До вересня в Україні облаштують 30 тисяч нових місць для переселенців
10:17, 20 серпня
Надійне джерело

До вересня в Україні облаштують 30 тисяч нових місць для переселенців

У 15 областях України та столиці до початку вересня планується створити щонайменше 30 тисяч місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), включаючи людей з обмеженою мобільністю. 

Про це повідомила прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Як зазначила очільниця уряду, нинішні центри розміщення переселенців працюють із надмірним навантаженням. Наприклад, у Павлограді (Дніпропетровська область) лише протягом літа прийняли понад 52 тисячі евакуйованих із Донеччини та Дніпропетровщини.

Центр розміщення переселенців у Павлограді/ Фото Юлії Свириденко/Telegram

"Щоб розвантажити Центр (у Павлограді, - ред.), відкриваємо нові транзитні пункти в Лозовій і Волоському. /…/ Укрзалізниця щодня перевозить тисячі евакуйованих додатковими вагонами. Я дала необхідні доручення залученим міністерствам і службам — від розгортання нових центрів до підготовки інфраструктури до зими. Наше завдання — щоб жодна людина не залишилася наодинці з питанням 'куди їхати?'", — наголосила Свириденко.

Читайте також: Укрзалізниця за рік евакуювала більше 30 тисяч українців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Повернусь у рідне місто у будь-якому випадку. Нічого не змінилось
16,4%
Повернусь, щоб владнати особисті справи. Жити там не зможу
17,7%
Вже не повернусь. Обжився (обжилася) на новому місці
8,1%
Нема куди повертатись
18,4%
Більше не вірю в деокупацію Маріуполя
39,4%
#ВПО #Свириденко #Центр_розміщення