• Головна
  • Встановлений у Маріуполі майданчик виявився небезпечним для малечі, - ФОТОФАКТ
12:41, 15 серпня
Немає можливості перевірити

Встановлений у Маріуполі майданчик виявився небезпечним для малечі, - ФОТОФАКТ

Днями в окупованому Маріуполі на вулиці Воїнів Визволителів, 4 з’явився новий дитячий майданчик. Цю подію активно вихваляли місцеві ЗМІ. Дійсно, у відео, яке вони презентовали, майданчик виглядає яскраво та привабливо, а деякі медіа навіть охрестили його «дитячим раєм у дворі».

Втім, при детальному огляді конструкція викликає серйозні занепокоєння. За словами місцевих мешканців, майданчик уже почав руйнуватися — металеві деталі та кріплення лежать по всьому периметру, а деякі елементи конструкції хисткі та можуть відламатися під вагою дитини.

Про це пише Телеграм-канал Постиндустриальный Мариуполь.

“Особливу тривогу викликають стирчачі саморізи, які становлять пряму загрозу травмування. Крім того, якість матеріалів, недбалість у виробництві та очевидні помилки в проєктуванні свідчать про те, що майданчик належить до найдешевшого сегменту. Існує також підозра, що конструкція є кустарною копією одного з російських брендів”, - йдеться у дописі ТГ.

Представники громади вже звернулися до єдиного замовника з вимогою надати технічну документацію на майданчик та створити комісію для перевірки його безпечності.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Останні новини