• Головна
  • 50 днів у блокадному Маріуполі і 3 роки в Італії. Юна акторка зняла документальний фільм про втрату, - ВІДЕО
17:21, 16 червня
Надійне джерело

50 днів у блокадному Маріуполі і 3 роки в Італії. Юна акторка зняла документальний фільм про втрату, - ВІДЕО

Юна актриса із Маріуполя Ніка Недавня зняла короткометражний фільм про 50 днів пекла в блокадному Маріуполі та 3 роки життя на чужині, в Італії.

Ніка Недавня - донька актриси Маріупольського драматичного театру, який знищили росіяни, скинувши дві авіабомби на його дах і вбивши сотні людей.

Дар'я Недавня разом із донькою мешкає в Італії, але вона більше не грає на сцені. Щоб вижити, вона миє підлогу, а ще - співає. Вона планує побудувати сольну кар'єру, вона мріє, що її пісні будуть слухати тисячі людей в Італії, Європі і інших куточках світу. 

Авторка фільму каже про те, що вона втратила не просто улюблену спідницю та курточку, які залишилися в її шафі у Маріуполі. Втрата Маріуполя - це не про майно, це втрата самих себе.

Скрін з відео

50 днів у блокадному Маріуполі і 3 роки в Італії. Юна акторка зняла документальний фільм про втрату, - ВІДЕО, фото-1

"Завтра я знову буду мріяти" - це фільм про те, як скрізь біль втрати, нерозуміння, за що вбили наш дім і наші мрії, проростає нове життя, проростає надія.

"Якщо знайти хоча б один маленький промінь, пізніше він освітить весь подальший шлях. Для мене таким променем стала моя сім'я та друзі", - каже Ніка в анонсі до свого фільму.

Зараз вона вступила до університету в Італії і збирається закінчити ще один. Але велика правда і великий біль полягає у тому, що вона більше не повернеться до Маріуполя.

Подивитися фільм можна тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#Маріуполь #театр
live comments feed...