
Дерибан землі триває. Ще 82 гектари землі в центрі Маріуполя віддали під іпотеку
ЖК "Ленінградський", ЖК "Невський", а тепер ще ЖК "Нахимівський". Окупанти заповнюють топоніміку Маріуполя російськими назвами, залишаючи маріупольців без житла.
Гауляйтер окупованої частини Донеччини, військовий злочинець Денис Пушилін продовжує роздавати українську землю в Маріуполі різним забудовникам – під будівництво іпотеки. Умови роздачі – безкоштовно, без жодного конкурсу.
На початку травня Лушилін віддав одразу 69 гектарів двом забудовникам з сумнівною історією – це компанія «Порфир» та «Строітєльноє управлєніє 2007».
Вони отримали земельні ділянки на місці демонтованих багатоповерхівок на вулицях Бахчіванджи, 11, Богдана Хмельницького,12, 14. Новобудовам, які з’являться на місті демонтованих будинків, вже надали нові адреси з літерами а – Бахчіванджи, 11а, бульвар Хмельницького, 12а та 14а.
Ще велику ділянку на проспекті Металургів окупанти віддали російському забудовнику в рекреаційній зоні, в напрямку моря і позначили ці ділянки умовно 1, 2 , 3, 22 та 23.
Вчора стало відомо що ще 13 гектарів Пушилін віддав під будівництво нового іпотечного жилого комплексу – ЖК «Нахимівський». Йому віддали землю у квадраті, обмеженому вулицями Казанцева, Італійська (Апатова), проспектом Нахімова та бульваром Хмельницького в Приморському районі Маріуполя.

ЖК буде будуватися на місці зруйнованих російською армією житлових будинків маріупольців.
Забудовник - компанія "Корпорація СМУ-5", яку з'явилася у маріуполі лише в січні цього року і має уставний капітал - мізерні 100 тис. російських рублів. Засновник - підприємець із Воронежу Ніколай Ступін.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Маріуполь, Нахімова, 101. Окупанти збираються відремонтувати будівлю, яку демонтували, - ФОТО, ВІДЕО
В РФ порахували: на відбудову Маріуполя їм знадобиться мінімум 18 років