
Президент Франції розповів про гарантії безпеки, які чекають Україну

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що після підписання мирної угоди європейські лідери продовжуватимуть надавати допомогу для України.
Про це він сказав в інтерв'ю TF1, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".
"Після підписання мирної угоди (...) першою гарантією безпеки є сильна українська армія, яку ми готуємо. Вона потребуватиме багато обладнання, і ми продовжимо інвестувати", - сказав Еммануель Макрон.
Водночас він наголосив, що оскільки Україна не буде вступати до НАТО, країни-партнери пропонують свої сили "далеко від лінії фронту, у спільних операціях".
"Це дозволить нам продемонструвати нашу солідарність і бути надійними в тому, щоб утримати Росію від повторного нападу", - запевняє президент Франції.
Крім цього, Макрон наголосив, що російські заморожені активи після підписання мирної угоди потрібно буде використати для відновлення України. Він додав, що витрачати їх зараз "було б не дуже гарною ідеєю": "Наразі для цього немає правової бази".