• Головна
  • 197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО
15:42, 19 березня
Надійне джерело

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО

 До дому повертаються 197 захисників України. Відбувся 62-й обмін військовополоненими. 

Цей обмін не був подарунком Путіна Дональду Трампу, а став результатом тривалої роботи Координаційного штабу з обміну полоненими.

175 наших хлопців повернулися у ході обміну і 22 – під час спеціальних заходів поза обмінами. 

Троє зі звільнених перебували під так званим "слідством", що можна вважати додатковими тортурами як для українських військовослужбовців, так і для їхніх рідних та близьких. 

Додому та до своїх побратимів повертаються воїни ЗСУ (таких 149 та 4 з ТрО), ВМС (11), Нацгвардійці (8, у тому числі троє з "Азова"), троє прикордонників.

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Звільнені з полону військовослужбовці обороняли місто Маріуполь – 31 (у т.ч. оборонці “Азовсталі” – 18), Донеччину – 74, Луганщину – 39, Харківську область – 8, Херсонщину – 5, по двоє – Миколаївщину, Запорізьку, Сумську області, брали участь у бойових діях на Курщині.

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Серед врятованих з російської неволі цього разу 166 рядових та сержантів та дев'ятеро офіцерів. 

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

"Висловлюємо вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну", - повідомили в Координаційному штабі. 

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4

☝️Завдяки копіткій роботі Коордштабу поза обмінами також повернуто 22 важкопоранених воїна: 21 представника ЗСУ та одного прикордонника.

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-5

Повернуті з полону мають проблеми зі здоров'ям, важкі поранення та травми. 

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-6

На українській землі усі звільнені отримають належну медичну допомогу, пройдуть програми фізичної та психологічної реабілітації та зможуть реінтегруватися в суспільство. Також усі звільнені отримають одноразову матеріальну допомогу та належні їм виплати грошового забезпечення за весь час перебування у ворожій неволі. 

Загалом з початку повномасштабного вторгнення в Україну вдалося повернути вже 4306 українців. 

197 захисників України повернулися додому, - ФОТО, ВІДЕО, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Територіальні втрати без визнання російського статусу над ними
13,8%
Територіальні поступки із визнанням російського статусу над ними
6,2%
Невступ до НАТО в обмін на дієві гарантії безпеки окремих країн
7,9%
Невступ до НАТО в обмін на створення альтернативного воєнного союзу
15,2%
Невступ до ЄС
2,6%
Відмова від української церкви
2,3%
Відмова від української мови як єдиної державної
3,6%
Не погоджуюся на жодні поступки
48,3%
#Маріуполь #Україна #війна #полон
live comments feed...