• Головна
  • На Донеччині дрони СБУ знищили склад боєприпасів, - ЗМІ
14:00, 16 грудня 2024 р.

На Донеччині дрони СБУ знищили склад боєприпасів, - ЗМІ

У ніч проти 12 грудня дрони Служби безпеки влаштували пекельну «бавовну» на артилерійських та мінометних складах біля села Маркіне на тимчасово окупованій території Донецької області. 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на власне джерело в СБУ.

"Дрони Служби безпеки влаштували пекельну «бавовну» на артилерійських та мінометних складах біля села Маркине на тимчасово окупованій території Донецької області", - зазначив співрозмовник видання.

Він зазначив, що там зберігалися тисячі боєприпасів для БМП, танків, протитанкові керовані ракети, міни, гранати та мільйони патронів різного калібру.

За даними джерел, в результаті спецоперації СБУ на ворожому об‘єкті всю ніч лунали вибухи. Знищено не лише склад з боєприпасами, а й склад пально-мастильних матеріалів, розташований поряд.

Читайте також: 1027 доба повномасштабної війни. Ранковий обстріл, наступ корейців і успіхи ЗСУ під Куп’янськом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #СБУ
ТОП новини
В Генштабі розкрили наслідки атаки . ЗСУ масовано вдарили по Росії, є прильоти
1629 день повномасштабної війни. Україна бореться за ракети для ППО. У РФ горить НПЗ у Татарстані. Маріуполь та Макіївка - під обстрілами
Після нічних вибухів частина Маріуполя знову без світла й води: комунальні мережі працюють в аварійному режимі
У Макіївці майже повністю вигорів ТЦ «Галактика», що працював у будівлі колишнього «Епіцентру», - ВІДЕО