• Головна
  • Ремонт і обслуговування телефонів з командою АКС
Новини компаній
16:43, 9 липня

Ремонт і обслуговування телефонів з командою АКС

Новини компаній
Ремонт і обслуговування телефонів з командою АКС, фото-1

Ремонт телефону - непросте завдання і для його вирішення нам потрібен надійний сервіс, доступний тут https://www.aks.ua/remont-telefony/. Сучасні смартфони мають надскладну конструкцію. Однак це не межа і мобільні технології продовжують розвиватися, поряд з цим змінюється і техніка ремонту телефонів. Такі бренди портативних пристроїв, як Samsung, Sony, LG, Iphone і навіть Xiaomi, постійно задають нові тенденції. Вони випускають нові моделі з великим екраном, ще більш елегантним корпусом, новими технологіями зарядки, більшою батареєю тощо. І цій виставі немає кінця. Але в цьому немає нічого дивного, оскільки ринок мобільних телефонів абсорбований і ненаситний. Цікаво, куди приведе нас цей шалений розвиток технологій...

Відновлення телефонів

Деякі користувачі запитують, чи варто ремонтувати пошкоджений смартфон? Ми переконані, що так, ремонтувати смартфон варто, особливо, коли вартість обладнання перевищує кілька сотень доларів. У цьому випадку усунення поломки обійдеться в кілька разів дешевше, ніж купівля нового мобільного апарата. Наприклад, айфон вигодно вiдремонтувати тут https://www.aks.ua/remont-telefony/apple.

Замінити розбите скло - вигідно!

Сервісний центр АКС може відновити пошкоджений РК-дисплей, замінивши тільки розбите скло. Завдяки використанню цієї технології ремонт обходиться дешевше, оскільки немає необхідності замінювати весь екран. Відновлений екран однозначно перевершує за якістю стандартну китайську копію, причому за всіма параметрами. Різкість, контрастність і кути огляду зображення на оригінальному РК-дисплеї непорівнянні з тими, які пропонують аналогові запасні частини.

Вам цікаво, як полагодити екран на телефоні?

Віддайте телефон перевіреним фахівцям. Самостійний ремонт нових моделей телефонів може призвести до пошкодження електронних компонентів ще на етапі розбирання корпусу. Професійне обладнання та ентузіазм команди АКС сприяли отриманню хороших результатів і ефективному ремонту навіть у випадку "найскладніших" телефонів. АКС юа пропонує ремонт телефонів з доставкою додому. Це дає змогу працювати з клієнтами з усієї України, а не тільки в місті Київ. Тож ризикувати точно не варто, тим більше що перевірений сервісний центр доступний абсолютно всім!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...