• Головна
  • Маріуполь – «ужас на крыльях ночи». Колишній російський найманець відвідав окуповане місто, - ВІДЕО
Блог
12:55, 9 липня

Маріуполь – «ужас на крыльях ночи». Колишній російський найманець відвідав окуповане місто, - ВІДЕО

Блог

Сотні російських блогерів та пропагандистів працюють на картинку відновлення Маріуполя, стараються, «живопісують» неймовірну відбудову. А потім виходить на екран якийсь напіввійськовий експерт і бабах – каже правду про те, що насправді побачив у Маріуполі.

Російський письменник та колишній російський найманець Олександр Мухарєв побував нещодавно в окупованому Маріуполі, побачив руїни, які ще не встигли демонтувати росіяни, і жахнувся: «Ну хто ж там буде жити, в тому Маріуполі?!»

Росіяни вже перестали соромитися і відверто кажуть: ми знищуємо українські міста в попіл. Як саранча!

Коли в березні 2022 року вони скинули авіаційну бомбу на пологовий будинок в Маріуполі, дехто ще сумнівався, що це була їхня справжня ціль. 

Коли вчора росіяни за один день знищили одразу три лікарні в Києві, вбили 22 людини в столиці, у випадковість в Україні вже ніхто не повірив. Саме лікарні були справжньою ціллю. Терор і залякування – їхня мета: не хочете сідати за стіл перемовин, не хочете здаватися – тоді будемо з вами ось таку, з вашими дітьми – ось так.

Але ж цей метод росіян не новий.

Організація Physicians for Human Rights («Лікарі за права людини») за 8 років війни у Сирії зафіксувала 583 атаки на лікарні , в тому числі, повне знищення усіх лікарень в Алеппо. 

А нагадаємо, що самі росіяни порівнювали Маріуполь із сирійським Алеппо.

Світ не засудив Росію після Сирії. Світ вважав лікарні випадковими жертвами російської армії.

І ось ми маємо тепер Україну. За даними все тієї ж організації  лише з лютого 22-го по квітень цього року російська армія здійснила понад 1400 атак на українські лікарні. 

Пологовий будинок «Ісіда», Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, Охматдит були знищені за один день і не потрапили до цієї статистики.

Якщо і цього разу Росія залишиться непокараною, будуть нові лікарні, нові жертви. Нам всім треба кричати про це у світі, пояснювати, доводити. Люди, далекі від цієї війни, мають це зрозуміти.

БІЛЬШЕ ВІДЕОБЛОГІВ - дивіться ТУТ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...