• Головна
  • Маріупольчанка Даша Насакіна пережила російський обстріл в Охматдиті. Дівчина у важкому стані
15:52, 8 липня
Надійне джерело

Маріупольчанка Даша Насакіна пережила російський обстріл в Охматдиті. Дівчина у важкому стані

10-річна Даша Насакіна втратила дім у Маріуполі. Її багатодітна родина знайшла притулок на Полтавщині. Але коли родина почала ставати на ноги, сталося нове лихо – важка онкологічна хвороба у дитини.

З січня цього року Даша Насакіна бореться зі своєю страшною хворобою - гостра промієлоцитарна лейкемія - у клініці Охматдит. Сьогодні під час російського обстрілу дівчина також знаходилася у лікарні.

Маріупольчанка Даша Насакіна пережила російський обстріл в Охматдиті. Дівчина у важкому стані, фото-1

«Наша палата знаходиться як раз в цьому корпусі, в який влучила ракета, але з іншого боку будівлі, - розповіла 0629 хрещена мати Даші, Олена Баркова, яка постійно знаходиться у лікарні разом з похресницею. – Ми знаходилися у палаті під час повітряної тривоги. Даша у важкому стані, вночі у неї піднялась температура. Ледве вдалося збити її. Вона не ходить. Коли роздався вибух, ліжко Даші підскочило, і посипалося скло. Зараз у нас всі речі у склі, їжа, яку я закупила, ліки…»

Олена Баркова каже, що Даша не може ходити. Знаходиться у шоковому стані. Бачить кров навколо, і її нудить і трусить.

Дитина залишилася без інфузії (інфузійна терапія означає внутрішньовенне введення інфузійних розчинів для відновлення дефіциту об'єму циркулюючої крові), не змогла вчасно прийняти ліки, а під час курсу хіміотерапії це найважливіше.

Маріупольчанка Даша Насакіна пережила російський обстріл в Охматдиті. Дівчина у важкому стані, фото-2

«Ми чекаємо на евакуацію. Чекаємо на швидку, тому що Даша сама не може йти. Нас будуть переводити в обласну дитячу лікарню, але я не знаю, які там будуть умови, чи забезпечать там стерильність. Я розгублена і шокована. Треба все закуповувати знову. Воду зараз привезли, але спеціальна їжа, яку я купила, вся в склі. Даша дуже важка, все, що сталося, - це просто шок», - розповіла 0629 Олена Баркова.

Якщо у вас є можливість допомогти маріупольській дівчинці, ви можете зробити це. Ось рахунки родини:

ПриватБанк 5168742243014382

Моно банк  4441111100571557

Насакіна Валентина Сергіївна (мама)

Пейпал:  [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Охматдит #Маріуполь
live comments feed...