• Головна
  • "Зустрінемось на Драмі 2. Два роки після Маріуполя": вийшов радіофільм,- ВІДЕО
13:12, 20 червня

"Зустрінемось на Драмі 2. Два роки після Маріуполя": вийшов радіофільм,- ВІДЕО

 "Зустрінемось на Драмі 2. Два роки після Маріуполя": вийшов радіофільм,- ВІДЕО

19 червня на Громадському радіо вийшов радіофільм Юлії Соганчі "Зустрінемось на Драмі 2. Два роки після Маріуполя".

Радіофільм став продовженням першої частини Зустрінемося на Драмі.

Минуло понад два роки відтоді, як Росія скинула авіабомбу на Маріупольський драмтеатр. На місце, де перебували тисячі людей. На місце, яке ці люди вважали своїм надійним захистом, перед яким великими літерами був напис «ДІТИ». Скільки там загинуло людей — ніхто не знає.

У радіофільмі про Маріупольський драмтеатр «Зустрінемось на Драмі» ми уже розповідали, що Маріупольський драмтеатр нищили двічі: спочатку російська культура, потім російська бомба. А зараз — про те, як склались долі героїв. Як Маріупольський театр переїхав в Ужгород, чим живе зараз, та які проєкти впроваджують українські митці за кордоном. 

При цьому українці вивезли з собою закордон віру і надію в те що, мистецтво має значення, що воно допоможе зберегти памʼять і допоможе створити щось нове. Герої цієї розповіді акторка, актор та режисер — митці з Маріуполя.

Авторка ідеї Юлія Соганчі, яка також стала звукорежисеркою фільму, сім років працювала у Маріупольському Драмтеатрі. Після початку повномасштабного вторгнення вона зібрала свідчення про злочини росіян та історії українських митців, які ховались у стінах Маріупольського драмтеатру у 2022 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #театр
live comments feed...