• Головна
  • Партизанський рух Атеш: від наведення ракет на ворожі штаби до диверсій на російській залізниці
17:01, 19 червня

Партизанський рух Атеш: від наведення ракет на ворожі штаби до диверсій на російській залізниці

Партизанський рух Атеш: від наведення ракет на ворожі штаби до диверсій на російській залізниці

У новинах 0629.com.ua з’являються повідомлення, в яких фігурує партизанський рух з назвою Атеш: його представники то повідомляють то про передислокацію ворога у Маріуполі, то про знищення колаборантів на Херсонщини, то фотографують стоянки російських кораблів у Криму.

Редакція NV поспілкувалась з Ельдаром, який представився керівником цього партизанського руху.

 Атеш — це слово кримськотатарською означає «вогонь».

Інформації про Атеш обмаль: таємничі партизани спілкуються зі світом за допомогою однойменно ТГ-каналу, який має вже понад 50 тис. підписників. І судячи з розміщених там повідомлень, діяльність атешівців стає все більш активною, а коло їх прибічників зростає.

 Атеш — це слово кримськотатарською означає «вогонь».

В результаті активної та наполегливої роботи протягом останніх двох років мережа агентів “Атеш” поширилася з Криму на всі тимчасово окуповані території, а також на російські регіони та міста, зокрема Москву, Санкт-Петербург, Тольятті, Перм, Анапу, Єйськ та багато інших. А кількість активних учасників руху за той самий час збільшилася з десяти до майже 2000.

Окрім Сил оборони “Атеш” діє у координації з іншими партизанськими рухами, такими як “Маріуполь. Спротив” та “Бердянська партизанська армія”. Основними напрямками діяльності підпільників є зрив військових операцій та логістики РФ, ідеологічна боротьба проти окупаційної влади та формування осередків спротиву для допомоги ЗСУ під час деокупації.

“Останнім часом на окуповані території відправили багато нових груп працівників ФСБ. Центральний офіс ФСБ у Москві вкрай незадоволений роботою місцевих управлінь. Зростаючий опір серед українців та кримських татар дуже їх турбує. Окупанти активно протидіють руху, застосовуючи репресії. Вони намагаються виявити агентів і придушити діяльність “Атеш”, проте це їм не вдається”, – підкреслив співрозмовник Ельдар.

“У вересні 2023-го ми навели ракетний удар по Севастопольській бухті, що призвело до знищення великого десантного корабля “Мінськ” та підводного човна “Ростов-на-Дону”. 22 вересня 2023 року агенти Атеш координували наведення удару по штабу Чорноморського флоту. Внаслідок цієї операції було знищено частину будівлі та завдано значних втрат російським військовим, включаючи командування… Ми в себе вдома і не дозволимо окупантам над нами знущатися”, – заявив лідер “Атеш”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Атеш #окупанти #партизани
live comments feed...