• Головна
  • В окупованому Маріуполі мешканці по п'ять діб сидять без електрики
13:09, 19 червня

В окупованому Маріуполі мешканці по п'ять діб сидять без електрики

В окупованому Маріуполі мешканці по п'ять діб сидять без електрики

Окупанти за два з половиною роки так і не зуміли вирішити комунальні проблеми в розбитому Маріуполі. У різних районах міста мешканці регулярно залишаються без електрики. Слід додати, що зараз в місті спекотно. Псуються продукти в холодильниках, не працюють електропічки. Через те, що не працюють насоси, води теж немає.

На вулиці Азовстальській, яку окупанти перейменували на проспект Тульський, одинадцять багатоповерхівок по 4-5 діб перебувають без електроенергії.

"Пишуть із вул. Азовстальській 89-103. Проблема в "систематичній, тривалій" відсутності електрики. Після 15 хвилинного дощу в суботу 15 червня ми знову залишилися без електрики і відповідно без води, а в нашому 103 будинку навіть газу досі немає!"- скаржаться маріупольці.

Також повідомляється, що 15 червня мешканцям говорили про проведення робіт, а ввечері повідомили, що виявилася намоклою підстанція.  Як вони повідомляють, "16 червня сказали, що і без нас повно аварій по місту". 17 червня повідомили, що "роботи ведуться, терміни не оголошуються". У результаті, як жителі повідомляють, надвечір з'явилася версія про пошкодження силового кабелю.

"З квітня 2024 року така "аварійна" ситуація то з "аварійним відключенням", то з "пошкодженням силового кабелю", то з "мокрою підстанцією" повторюється кожні півтора-два тижні з відсутністю електрики на 4-5 днів!"-пишуть мешканці.

"Вул. Азовстальська, 91 або проспект Тульський, 3-й день немає світла, і походу ще довго не буде. Це відбувається постійно, РЕК щось латає, а зробити нормально не в змозі!!!!Скільки можна? Ми як ізгої! Вулицю перейменували, це важливо, а те що у нас постійні відключення світла по 4-5 днів, це норм !!! Наведіть порядок, скільки можна нам працювати на те, щоб потім викидати продукти! Це вже крик душі, як у кам'яному віці живемо!"- скаржаться маріупольці.

В інших районах ситуація не краще.

"Чотири дні немає світла, вулиця Баумана і невідомо коли буде. Заявки залишали, але нічого не робиться. Як же так можна по-скотськи з людьми. Нелюди якісь",- констатують місцеві.

"Вулиця 60 років СРСР, будинок 15. Електроенергії у будинку немає. РЕК та ЖЕК дві незалежні держави. Кабель між ТП 370 і нашим будинком виявляється пробитий. Підсумок де, с*ка справжня влада? Де наш мер?"-питають мешканці.

Слід додати, що гауляйтер Олег Моргун, який намагається бути "мером" повідомляв, що в місті задіяно до п'яти ремонтних бригад усіх ресурсопостачальних організацій. У планах адміністрації збільшення їхньої кількості до 15-20. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #електрика
live comments feed...