• Головна
  • Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО
14:21, 18 червня

Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО

Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО

Кадировці брали участь у знищенні Маріуполя, потім Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча перейшов до рук Рамзана Кадирова та зараз на прохідних заводу висить портрет цієї неповажної людини.

Тому маріупольцям буде цікаво дізнатися більше про главу Чечні. Виявилося, що у Рамзана Кадирова за час правління були десятки неповнолітніх наложниць. Також він причетний до низки політичних вбивств.

Про це йдеться в розслідуванні Проекта.

Гарем неповнолітніх наложниць

За даними журналістів, у Кадирова «величезна кількість» наложниць. У розслідуванні згадується, що на час стосунків із ними глава Чечні наказував муллам оформлювати ніках — одруження за ісламськими традиціями. Передбачалося, що це мало б надалі захистити дівчат від звинувачень у блуді. При цьому в розслідуванні йдеться про те, що вийти заміж їм згодом все одно складно.

Журналісти наголошують, що гарем Кадирова не є секретом для чеченців.

«У 2013 році в Чечні бурхливо обговорювали пісню Таміли Сагаїпової Мій Нанак. З музичної точки зору — це звичайна лезгінка в електронному аранжуванні. Мова — суміш чеченської, російської та жаргону. … На Кавказі під неї танцювали навіть на весіллях. Головні в цій пісні слова у другому куплеті: там перераховано багато наложниць Кадирова. Нанак — це трохи змінене домашнє ім'я Рамзана Кадирова, якого діти називають Нанат», — сказано в розслідуванні.

Такий текст пояснюється тим, що Сагаїпова і сама була в гаремі Кадирова, сказано в розслідуванні. Журналісти стверджують, що їм вдалося ідентифікувати всіх жінок, перерахованих у пісні.

«Основними дружинами» Кадирова розслідувачі називають

  • Медні Кадирову — офіційну дружину;
  • Фатіму Хазуєву — фіналістку єдиного в Чечні конкурсу краси;
  • Заміру (за паспортом Індіру) Джабраїлову — переможницю єдиного в Чечні конкурсу краси;
  • Амінат Ахматову — народну артистку Чеченської Республіки.

Журналісти нагадують, що Медні Кадирова має другий паспорт на ім'я Медні Мусаєвої - щоб ховати майно.

«Кадировська пропаганда стверджує, що Медні до своїх 42 років народила Кадирову 14 дітей. Це, звісно, неправда. Річ у тім, що Кадиров просто відбирає дітей у своїх наложниць, шлюб з якими не може визнати офіційно», — сказано в розслідуванні. За даними журналістів, діти Кадирова знають про своє походження.

У розслідуванні розповідається, що другий за старшинством син Кадирова Елі Кадиров, якому 17 років і який є президентом Федерації боксу Чечні та директором спортивного клубу Ахмат, насправді син Фатіми Хазуєвої.

Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО, фото-1

Наложниці Рамзана Кадирова Фатіма Хазуєва та Заміра Джабраїлова. За даними Проекта, Хазуєва була вагітна сином Кадирова Елі в 14 років, Джабраїлова народила ще одного сина Кадирова Адама, коли їй було близько 16 років (Фото:agents.media)

Фатіма також мати трьох інших дітей Кадирова: доньки Ашур і близнюків, які народилися у 2015 році.

«Одного разу я став свідком сімейної драми: Фатіма хотіла обійняти одного зі своїх дітей, прийшовши до будинку Рамзана, але батько суворо заборонив», — розповіло джерело журналістів.

У розслідуванні сказано, що єдиний конкурс краси в Чечні навесні 2006 року, по суті, проводився спеціально для Кадирова — на ньому навіть не було сторонніх глядачів.

«Це пояснювалося турботою про мораль, а насправді причина була проста — Рамзан влаштував шоу спеціально для своїх жінок», — стверджують журналісти.

За їхніми даними, коли Хазуєва посіла на конкурсі друге місце, вона вже була вагітна сином Кадирова. На той момент їй було 14 років і вона ще вчилася у школі.

«Кадиров віддає перевагу незаймано юним дівчатам: школяркам або студенткам першого курсу. У нього є помічник, який зберігає контакти безлічі молоденьких чеченок — десятки, може навіть сотні», — стверджує джерело Проекта.

У розслідуванні йдеться про те, що одразу кілька джерел, яким журналісти Проекта довіряють, стверджують, що в нульових Кадиров «брав дівчат, як вони висловлюються, по бєспрєдєлу». Це означало, що вродливих юних чеченок люди Кадирова могли зловити просто на вулиці, дорогою на навчання. При цьому деяким зі своїх наложниць «Кадиров забороняв навіть думати про те, щоб народити від нього дитину».

Три джерела Проекта розповіли журналістам історію Жанетти Мукуєвої. Зазначається, що вони були знайомі і з Кадировим, і з родиною Мукуєвої. Мукуєва — ровесниця Кадирова, з якою він був знайомий з юнацтва і нібито «був у неї закоханий», проте вона вийшла заміж за іншого чеченця, а на початку 2000-х розлучилася, у Жанетти залишилася маленька дочка. Після того, як про розлучення дізнався Кадиров, він почав стосунки з Мукуєвою.

За даними Проекта, ці стосунки призвели до трагедії - 26 вересня 2003 року Жанетту Мукуєву розстріляли невідомі на вулиці в Гудермесі. Двоє знайомих із Кадировим людей вважають, що цю розправу за якусь провину наказав здійснити сам очільник Чечні, сказано в розслідуванні.

«Добре пам’ятаю, як, почувши новину про смерть Жанетти, Рамзан зрадів», — заявило джерело журналістів.

Одне із джерел журналістів повідомило, що на момент свого вбивства Мукуєва була вагітна.

Ще однією наложницею Кадирова з пісні Сагаїпової Проект називає Хутмат Дадаєву, яку насправді звуть Заліною. У сюжеті йдеться про те, що спочатку Дадаєва регулярно з’являлася в новинах разом з Кадировим як його помічниця, займалася жіночим клубом Іман — об'єднанням прихильниць Кадирова, а також молодіжною політикою в Чечні.

«До певного моменту Кадиров регулярно проводив зустрічі з цим клубом і публічно вітав свою помічницю з днем народження, бажаючи щастя в особистому житті. Але після 2017 року зустрічатися перестав, а Дадаєву понизив на посаді», — сказано в розслідуванні.

Крім того, за інфоромацією журналістів, після зв’язку з Кадировим Сагаїпова, яка написала пісню про його гарем, «знайшла близьку людину», що не сподобалося главі Чечні.

«Тамілу, ймовірно, побили і прибрали з чеченської естради. Відео її пісень постаралися прибрати з інтернету. Зараз вона живе за кордоном», — стверджують журналісти.

За їхніми даними, «слухняних дружин» Кадиров при цьому «обсипає грошима».

«У свій час їх усіх селили в одному з нових багатоквартирних будинків у центрі Грозного. Потім багато хто з них отримав дорогі особняки в найбільш охоронюваному районі чеченської столиці, якраз за резиденцією Рамзана», — розповідає Проект.

Особняк у цьому районі є, зокрема, у Фатіми Хазуєвої.

Матір'ю Адама Кадирова, за даними журналістів, є Заміра (Індіра) Джабраїлова, яка стала переможницею єдиного конкурсу краси в Чечні.

Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО, фото-2

У дні конкурсу їй було 14 років, а Адама Кадирова вона народила через півтора року після цього, стверджує Проект. Адама Кадирова з перших днів його життя представляли як сина офіційної дружини глави Чечні Медні.

У 2022 році за дивних обставин померли двоє наближених до Адама Кадирова, розповідають журналісти.

«Перший — Абдулкерім Еділов, професійний боєць MMA. Він тренував синів Кадирова, за що отримав посаду віцепрем'єра Чечні. У листопаді 2022 року спортсмен Еділов зникає з поля зору. Чеченські ЗМІ скупо написали, що віцепрем'єр подав у відставку за власним бажанням. Невдовзі 31-річний Еділов помер. Про це написали лише опозиційні Telegram-канали. Проект підтверджує, що Еділова більше немає в живих», — сказано в розслідуванні.

Другим наближеним Адама Кадирова, який раптово помер, був, за даними Проекта, його охоронець Мурат Агмерзоєв, відомий під позивним Барс.

«Він відносно відома людина в Республіці. Мав неофіційний титул найшвидшого стрільця в Чечні, працював інструктором в Університеті спецпризначенців, який зараз носить ім'я Володимира Путіна. Двоє джерел Проекта підтверджують, що Агмерзоєв імовірно мертвий», — заявили журналісти.

Вони розповіли, що кілька їхніх джерел підозрюють, що Агмерзоєва та Ерділова «Кадиров за щось покарав», пов’язавши це з чутками, які «ганьблять сім'ю Кадирова» і які почали поширювати в чеченському сегменті інтернету у 2022 році.

«Одні стверджували, що Ерділов та Агмерзоєв нібито прогледіли захоплення Адама Кадирова наркотиками, що призвело до важкої автокатастрофи, в якій загинули випадкові люди. Інші обговорювали історію про те, що охоронці та син Кадирова нібито виявилися гомосексуалами. Обидва ці твердження неможливо перевірити», — описує ці чутки видання.

За всі роки правління Кадирова його гарем налічував десятки дівчат, деякі з яких дотепер із ним близькі та народили йому дітей, а інші - кинуті або жорстоко «покарані». Майже всі зв’язки Кадирова починалися, коли дівчатам не було 18, з деякими з них глава Чечні вступав в інтимний зв’язок до того, як вони досягли віку згоди. Дії Кадирова, описані Проектом, підпадають під кілька тяжких статей Кримінального кодексу Росії.

Кадиров, який вкрав маріупольський завод, мав десятки неповнолітніх наложниць та був причетний до гучних вбивств,- ВІДЕО, фото-3

Політичні вбивства

Лідер Чечні Рамзан Кадиров причетний до низки гучних політичних вбивств. Цю тенденцію він розпочав у 2004 році.

Як йдеться у великому розслідуванні "Проекта", у 2004-му Кадирову було 27 років, тож він не міг стати лідером Чечні. Втім, конкуренти один за одним сходили з виборчої гонки. Головний конкурент Кадирова Сергій Абрамов неочікувано потрапив у ДТП і в Чечню більше не повернувся.

Після цього раптово загинув секретар Ради безпеки Чечні Рудник Дудаї, який міг очолити Чечню. Ще один впливовий політик Алі Алханов перебував під постійним тиском.

У 2007 році Рамзан Кадиров, якому виповнилося 30 років, очолив Чечню і залишається на цій посаді майже два десятиліття. 

Кадиров також міг бути причетним до багатьох гучних політичних убивств:

  • політика Бориса Нємцова,
  • колишнього віце-прем'єра Чечні Якова Сергуніна,
  • головного редактора журналу Forbes Пола Хлєбнікова,
  • журналістки "Нової газети" Анни Політковської,
  • співробітниці правозахисного центру "Меморіал" Наталії Естемірової.

Більше про педофіла, вбивцю та багатоженця Кадирова ви можете дізнатися в розслідуванні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Кадиров #гарем #вбивця
live comments feed...