• Головна
  • Міносвіти затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл. Як це працює
17:00, 13 червня
Надійне джерело

Міносвіти затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл. Як це працює

Міносвіти затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл.

Про це повідомила пресслужба МОН.

“Раніше школи не мали чітких шкал відповідності українських і закордонних оцінок. Тепер же робота вчителів дещо полегшиться, а батьки та учні будуть спокійні за свої результати”, - вважають у Міністерстві освіти.

Шкала увідповіднила системи оцінювання різних країн та українську 12-бальну. Учні можуть перезараховувати оцінки зі спільних із країною перебування предметів. Решту предметів, таких як українська мова, література, історія, вони вивчають за модифікованими (скороченими) програмами та проходять оцінювання дистанційно.

Наприклад, якщо учень отримав оцінку добре з математики в Польщі, за нашою шкалою це — 8 балів. Якщо ж системи оцінювання відрізняються, рекомендовано виставляти оцінку на користь дитини. 

У таблиці представлено 25 країн, зокрема США, Німеччину, Польщу, Італію та Францію. Для решти випадків є загальна таблиця переведення оцінок.

“Новації допоможуть безперебійно продовжити навчання в Україні після повернення. Учні можуть скласти річне оцінювання перед новим навчальним роком із перезарахуванням результатів із-за кордону”, - зазначили у Міносвіти. 

Читайте також: Як маріупольським випускникам дистанційно отримати документи про освіту. Роз’яснення омбудсмена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #освіта
live comments feed...