• Головна
  • Найкращі павербанки та портативні зарядні пристрої на 2024 рік
Новини компаній
16:00, 8 червня

Найкращі павербанки та портативні зарядні пристрої на 2024 рік

Новини компаній

Портативний зарядний пристрій може здатися рятівним кругом, коли ви не можете знайти розетку. За той час я бачив, як павербанки стають у нагоді, від критичних (забезпечення живлення мого телефону, коли я їду в громадському транспорті в незнайомому місті) до лінивих (коли не хочеться відволікатися від відео чи гри на телефоні). Наразі ми протестували більше двох десятків банків, щоб визначити, які з них мають хороший рейтинг, і на цей час це найкращі повербанки, які ви можете купити.

Anker MagGo Power Bank (10K)

Anker MagGo Power Bank був одним із перших продуктів, сертифікованих Qi2, які вийшли на ринок, і новий стандарт зробив популярну модель бренду MagSafe/підставку набагато швидшою. Це поповнило iPhone 15 із майже мертвого стану до наполовину заповненого приблизно за 45 хвилин. Після початкової заправки у MagGo 10K залишилося достатньо, щоб зарядити телефон до 70 відсотків при наступній зарядці.

На додаток до вищої швидкості заряджання, цей зарядний пристрій Anker має невеликий дисплей, який показує відсоток заряду акумулятора, що залишився в повербанку, а також приблизний проміжок часу до повного (під час заповнення) або розрядження (під час заряджання). Міцне з’єднання MagSafe дозволяє легко користуватися телефоном під час заряджання, а невелика підставка створює напрочуд міцну основу для перегляду відео тощо. Якщо повернути телефон в альбомну орієнтацію, увімкнеться режим очікування.

Повербанк 10000швидко зарядив Galaxy S23 Ultra, але відсутність підтримки Qi2, навіть на найновіших Galaxy та Pixel, означає, що найпопулярніший Android просто заряджатиметься повільніше — і не матиме жодної користі від магнітного вирівнювання без зусиль. Також є один порт USB-C для підзарядки, AD_4nXf6G_FHwJjcQ9b2aRUHzWj3tQaAVHdo-OVAQti4-MLejlxcXafMAXEIcOAbtfd4S79Qfxnntaz5EXk-359Fsic_cOUyK8q2Gy63kOozo3URKK161QXhqW_BSlA5ERGLntPoF2jlb4lf9kf4qj_jwqGqminA?key=gXAaiTuP1COW2y-4RtqmgA

Otterbox Fast Charge 15 000 мАг

На рівні середньої ємності ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно або заряджати щось більше, ніж телефон. Ємність акумулятора Otterbox Fast Charge становить лише 15 000 мАг, але він працює майже так само добре, як і батареї на 20 000 мАг, але коштує приблизно на 1200 грн менше. Він має стильний зовнішній вигляд із сірою штучною шкірою та мідними деталями. Повербанк заповнив обидва смартфони двічі, а потім поповнив кожен на додаткову третину. Тут я представив iPad і отримав повну зарядку плюс додаткову третину. Otterbox також втратив дуже мало заряду батареї, перебуваючи в стані бездіяльності, а це означає, що якщо ви носите його з собою на випадок, коли він вам знадобиться, у нього повинно бути достатньо енергії, коли прийде час.

AD_4nXfDmeWwipRFs602g5kgwRnFbVPsHYXyfHIi4H6YUniWyVccksk2SKTpuIoKzsS1xBcQ9HqGLMgxvpn3ueIDKD_BK4kPb5G-ODzm_ddIpwg8xD0gyEBBLPVg2E4hmBoX9A0HNuv_VGjyjKddIfiTG4vEej9e?key=gXAaiTuP1COW2y-4RtqmgA

Baseus Magnetic 30W

Цей маленький повербанк від Baseus є серйозним претендентом на те, щоб збити з п’єдесталу батарею Anker MagSafe у цьому топі. Блок живлення Baseus коштує приблизно вдвічі дешевше та має вбудований шнур USB-C, тож ви можете заряджати пристрої, відмінні від iPhone, без кабелю під рукою. Кабель також можна використовувати для поповнення самого девайсу. Незважаючи на те, що він не використовує технологію бездротової зарядки Qi2, йому вдалося зарядити iPhone 15 так само швидко, як пристрій Anker. У ньому немає дисплея статусу Anker і підставки, але якщо ці функції вам не потрібні, це чудова покупка.

AD_4nXcjGSrNKSiVKaz0psmUtM8CmHvyhHIu-u0i5-c4KaLlP1JaLCMFRAiyK0nR1jUa_71I9lqniQ2LK6aX-AN9rIRV6wh98htSvTZQ4KiUZA0tdwRXSGvhRBI7Hf4Q_3IOMO9nOa899_ne7hKZIUUwrQii2I8?key=gXAaiTuP1COW2y-4RtqmgA
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...