• Головна
 • Трубопровідна арматура: що це і для чого вона потрібна?
Новини компаній
14:17, 7 червня

Трубопровідна арматура: що це і для чого вона потрібна?

Новини компаній

Арматура для трубопроводу - пристрої, які керують, регулюють і контролюють абсолютно всі процеси, що відбуваються в різних інженерних системах. Враховуючи використання її практично у всіх видах промисловості, можна сміливо говорити про важливість сантехнічної арматури у більш глобальному масштабі.

Для ефективної роботи та високого рівня функціоналу кожної системи необхідно дуже ретельно підійти до вибору такої важливої ​​складової як трубопровідна арматура будь-якого типу. Для цього варто орієнтуватися насамперед у її основних видах, які відрізняються між собою насамперед призначенням.

Трубопровідна арматура: що це і для чого вона потрібна?, фото-1

Існують такі види арматури для трубопроводів від виробника Укспар:

 • Запірна арматура - сюди належать крани, клапани, засувки. Всі ці пристрої орієнтовані на швидкий запуск роботи системи або навпаки - швидку зупинку.
 • Дроселі та регулюючі клапани становлять вигляд регулюючої арматури для води або газу.
 • Запобіжні клапани встановлюються для захисту труб та інших системних пристроїв від непередбачених стрибків конкретних параметрів. Це дозволяє уникнути поломок та збоїв у роботі.
 • Арматура для моніторингу та контролю – дозволяє відлежувати ефективність всіх процесів роботи.
 • Зворотні клапани відносяться до виду зворотної арматури та забезпечують запобігання зворотному потоку робочого середовища (води, пари, газу).
 • Комбіновані пристрої дозволяють виконувати комбінації кількох завдань з перерахованих вище.

Кожен вид цих пристроїв передбачає виконання певних функцій у певних умовах. Щоб забезпечити максимальну ефективність і водночас безпеку роботи кожної конкретної системи, вибір арматури слід робити спираючись на певні характеристики.

Як вибрати трубопровідну арматуру?

Критерії вибору пристроїв під назвою трубна арматура:

 • Необхідно враховувати робочий тиск та температурні параметри середовища, щоб підібрати арматуру, здатну безпечно працювати за цих умов.
 • Залежно від характеристик середовища, що транспортується, арматура повинна бути стійка до агресивних хімічних речовин, щоб запобігти корозії і зберегти свою працездатність на тривалий термін..
 • Оптимальний діаметр арматури повинен відповідати діаметру трубопроводу, щоб забезпечити ефективне та безпроблемне функціонування системи.
 • Важливо вибирати трубопровідну арматуру для води з високими показниками герметичності та надійності, щоб уникнути витоків та аварійних ситуацій, а також забезпечити тривалий термін служби обладнання.

Найважливішим критерієм є матеріал виготовлення. Саме від того, з чого виготовлена ​​арматура для трубопроводу можна говорити про більшість якісних характеристик, наприклад, як надійність і вплив до впливу факторів зовнішнього середовища.

Трубопровідна арматура: що це і для чого вона потрібна?, фото-2

Найкраща пропозиція від Укспар

Укспар пропонує до уваги своїх потенційних та постійних клієнтів високоякісну трубопровідну арматуру для газу, арматуру для трубопроводів систем водопостачання від виробника. На сайті компанії ви зможете детальніше ознайомитися з пристроями зі сталі, латуні, чавунною арматурою.

Кожен вид має свої особливості у використанні:

 • Арматура для трубопроводів із сталі відрізняється високим рівнем міцності, надійності, довговічності у використанні, а також стійкістю до різноманітних руйнівних факторів.
 • Пристрої з латуні, бронзи і чавуну мають прекрасні антикорозійні властивості, але мають досить високу вартість, яку може подужати не кожен.

Переходьте на наш сайт і наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам визначитися з вибором. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#запірна арматура #трубопровідна арматура #Укспар
Останні новини
live comments feed...