• Головна
  • “Труна на колесах”. Маріупольці показали стан громадського транспорту, - ФОТОФАКТ
10:37, 28 травня 2024 р.

“Труна на колесах”. Маріупольці показали стан громадського транспорту, - ФОТОФАКТ

Загарбники запровадили платний проїзд у громадському транспорті Маріуполя, але, попри це, якість цього проїзду залишається жахливою. Містяни довго чекають транспорт на зупинках, чистота в салонах не підтримується. У соцмережах містяни показали, в яких умовах змушені їздити пасажири маршрутного автобусу №124.

“124 маршрут – труна на колесах. За що 40 рублів?”, - обурюються маріупольці.

На оприлюднених  фото - салон старенького “Богдана” з брудною та пошарпаною оббивкою сидінь та пошкодженою підлогою.

Коментуючі ці фото користувачі соцмереж згадують, новенькі автобуси та тролейбуси, які курсували Маріуполем до повномасштабної війни.

Нагадаємо, що до окупації у місті було 258 одиниць муніципального транспорту - 100 автобусів, 89 тролейбусів та 69 трамваїв. Маршрутки неналежного технічного стану були повністю прибрані з доріг, натомість стали їздити нові автобуси та тролейбуси з автономним ходом, кондиціонерами та відеоспостереженням, а проїзд у них коштував 10 грн.

Читайте також: Окупанти запровадили платний проїзд у громадському транспорті. Реакція маріупольців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #транспорт
ТОП новини
1472 день повномасштабної війни. Масований удар по Кривому Рогу. Угорщина викрала 7 працівників Ощадбанка разом із грошима та золотом
У Маріуполі руйнується трибуна на площі Свободи. Як виглядає простір зараз, - ВІДЕО
На окуповану Донеччину завозять молочний сурогат із пальмовою олією. Його продають у супермаркетах Маріуполя
Другий етап великого обміну. З російського полону повернули 300 українських військових і двох цивільних, - ФОТО