10:30, 27 травня

Маріупольські спортсмени перемогли у чемпіонаті України з пара плавання,- ФОТО

Маріупольські спортсмени стали переможцями чемпіонату України з пара плавання.

Повідомили в Управлінняі фізичної культури та спорту ДонОДА.

У Полтаві відбувся чемпіонат України серед плавців з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Медалі здобули троє спортсменів з Маріуполя.

Данило Чуфаров посів 1 місце на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м брасом, 100 м на спині та 100 м батерфляй.

Маріупольські спортсмени перемогли у чемпіонаті України з пара плавання,- ФОТО, фото-1

Маріуполець Василь Крайник також здобув перемогу на 200 м комплексним плаванням , брасом та на спині.

Віталій Матло став першим на дистанції 50 м батерфляй.

Всього спортсмени Донеччини на змаганнях здобули 58 медалей – 29 золотих, 19 срібних та 10 бронзових.