Що показують в останньому кінотеатрі Маріуполя, - ФОТО
Сумна історія з кінотеатром «Савона» у Маріуполі. Він і до війни погано конкурував з «Мультиплексом» та відреставрованим кінотеатром «Побєда», а зараз справи закладу і зовсім погані.
Кінотеатр агресивно рекламує себе як єдиний кінтеатр у Маріуполі, що вцілів, але це не допомагає залучати аудиторію.
Фото 0629
«По буднях кінотеатр зовсім порожній. А по вихідних молодь приходить. Інколи школярів приводять організовано. Ото і все», - розповіла 0629 місцева мешканка Анастасія.
Так виглядає фонтан перед кінотеатром. Фото 0629
Дівчина каже, що в кінотеатрі дивитися нема чого. Нічого цікавого – лише російські фільми і інколи іноземні піратські.
Фото 0629
«Молодь на таке не затягнеш, а людям старшого віку взагалі нема часу ходити у кіно, у них трошки інші інтереси», - вважає Анастасія.
Ми подивилися, з яких фільмів складається сьогоднішній репертуар кінотеатру.
На сайті «Савони» зазначені лише два фільми – російський фільм про героя-поліцейського, який бореться з «Привідом» і рятує світ, і американський мультфільм «Пухнастий вояж».
Власне і все. До кінця травня жодних нових показів не передбачається. Тож не дивно, що людей у кінотеатрі немає.
Ми прогорнули архівні афіші і побачили, що така сама ситуація триває у Савоні з моменту запуску в окупації – по півтора-два тижні крутять два фільми: російський фільм та іноземний мультфільм. Лише два тижні тому показали піратську версію фільму жахів про Вінні Пуха.
Проте власники Савони намагаються хоча б якось розбавити весь цей сум кіноманів, і на минулому тижні показали глядачам «Євгенія Онегіна». Навіть коментувати це не варто. Зазначимо лише, що зараз окупанти добудовують ще один кінотеатр, який буде розташований у колишньому кінотеатрі «Комсомолець». Не здивуємось, якщо і назву радянську повернуть. Проте навряд чи в умовах санкцій окупанти зможуть запропонувати маріупольцям щось більш цікаве, ніж «Онегін» або «Пригоди Манюні у Москві».
Вартість квитків – від 350 до 450 російських грошей. Якщо судити по сайту кінотеатру, на вечірній сеанс сьогодні жодного квитка не продано.
Тому кінотеатр вимушений продавати глінтвейни і таким чином заманювати аудиторію, заробляти на карусельках.
А ще надавати площу, як в 90-ті роки, під торгівлю. Ну і проводити різні пропагандистські фестивалі. За пропаганду в Росії завжди добре платять.
ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629
НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629
ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой
ДИВІТЬСЯ нас на YouTube